LLFA SIKIŞTIRMA BANDI VE KABLO EK MUFU

ENERJİ SIVI GAZ VE HER TÜRLÜ BASINÇ KAYBINDA İZOLE SIKIŞTIRMA VE ERİME BANTLARLA %100 ÇÖZÜM... 

TAMİRDE KAPAMADA VE 69KV KADAR İZOLASYON İŞLERİNİZİ SANİYELER İÇİNDE ÇÖZÜN...

EK MUFA ELVADA...

  DEVRİMSEL NİTELİKTEKİ BU BANTLA HER SEKTÖRE ÇÖZÜM SUNUYORUZ. 

 (Made in Canada)


LLFA® Sıkıştırma Bandı, elektrik izole bandı, bez elektrik bandı bağımsız bir ürün olarak kullanılabilir. 'Maksimum gerilme' ile uygulandığında sızdırmaz ve 'minimum esneme' ile uygulandığında mekanik koruma sağlar

 

izole-kablo-ek-muf

 

Eriyen elektrik bandı ve nano teknoloji ek muf ile suya neme karşı ve 36kV kadar izolasyon özelliği

 

 

Isı-buzusmeli-Elektrik-izolasyon-bandi


Isı büzüşmeli kablo ek mufu ile neme ve suya karşı %100 basınçla koruma ve sıkıştırma

Bant füzyonu hemen hemen anlıkdır. Bu, yüksek neme veya hatta suya batmaya maruz kalan bir bağlantıyı yaparken veya korurken önemli bir faktördür. LLFA® ile birleştirilen, en küçük kablodan en büyük kablo boyutuna kadar olan düz ve dallı derzler, BS EN 50393: 2006'ya Avrupa standart testinden geçmiştir. Bu birleştirme yöntemi, standardın tüm gereksinimlerini Avrupa'daki ilk sıkıştırma bandı birleştirme çözümü yapmak için başarıyla yerine getirmiş bir teknolojiyi kullanır.

LLFA® Sıkıştırma Bandı, içinden sıvı, gaz akan boruları akışı kapatmadan tamir etmek için kullanılır. Bant ile sıkıca sarılmış delinmiş bir hortum veya boru derhal iç basınca dayanıklı olacaktır. Basınç, “kaynaşan tabakalar” arasında zorlanmaz çünkü füzyon çok hızlı gerçekleşir (ıslak olduğunda bile).

Eşsiz formülasyonu ve üretim süreci nedeniyle, bant aşınmaya ve bölünmüş yayılmaya karşı dayanıklıdır. Asgari gerilim ile son katın uygulanması aşınma direncini artıracaktır. Diğer ürünler aşırı soğuk veya nemli koşullarda yapışmayı azaltır veya kaybeder. CLASS H malzemesi olarak LLFA® Sıkıştırma Bandı bu sıcaklıklarda çalışmaya devam edecektir. Bantın soğuğa veya soğukta sıcak tutulmasına gerek yoktur.

Bu çevre dostu bir çözümdür ve tehlikeli olan çözümlerin yerini almaktadır. LLFA® Sıkıştırma Bandı da normal atık olarak sınıflandırılır ve hem sıcak hem de soğuk su ile doğrudan temas halinde kullanmak için Su Yönetmeliği Danışmanlık Programı tarafından onaylanır.

LLFA® Tape’in benzersiz özelliklerinden bazıları şunlardır:

Su geçirmez, uzun süreli bir sıkıştırma contası oluşturan kendiliğinden kaynayan katmanlardan oluşur.
Dikkat çekici özellikleri nedeniyle, basınç ve sıcaklık değişkenlerine maruz kalan delinmiş su, hava ve buhar borularını onarmak için kullanılır.
Yüksek ve düşük sıcaklık stabilitesinin gerekli olduğu ve nem, hava ve radyasyon direncinin gerekli olduğu yerlerde elektrik kablo eklerini yalıtmak ve yalıtmak için kullanılır.
Mekanik olarak, aşırı çevre koşullarında bile özelliklerini koruyan kalıcı bir sıkıştırma contası sağlar.
Hem geçici hem de uzun vadeli uygulamalar için kullanılabilir.
Yüksek gerilim yalıtımı için uygundur ve birleştirme, su yalıtımı ve UV koruması için de kullanılabilir.

xlp-kablo-onarimi

Nano teknoloji eriyen ve çıkmaz elektrik bandı

LLFA® Smooth’un önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

Herhangi bir oyuğa kalıp veya çapta değişiklik yapacak kadar yumuşaktır, ancak bir kez uygulandığında şeklini koruyacak kadar tutarlıdır.
Eldiven veya kimyasal madde kullanmaksızın LLFA® Smooth'un kalıpları hızlı ve kolay bir şekilde kalıplaması sayesinde zaman kazandırır.
Uygulama süresini kısaltarak tasarruf sağlar. Ayrıca, boşluğu doldurmak için ilave katmanlar yapmak zorunda kalmayarak, contayı oluşturmak için daha az LLFA® bandı gerekir.

elektrik-izole-bant

Eriyen ek muf

izole ek muf bara kablo iletken kapama ve onarım silikonu izole bandı

21YY FÜZYON TEKNOLOJİSİ İLE TÜRKİYENİN BULUŞMA NOKTASI..!    ELEKTRİK İZOLASYON BANTLARI... EK MUFA GÜLE GÜLE...! HOŞ GELDİN LLFA®TYPE VE LLFA®SMOOTH...! AG VE OG SİSTEMLERİNİZ İÇİN %100 KALICI ÇÖZÜMLER...RAKİPSİZ TEKNOLOJİ İLE DEVRİMSEL NİTELİKTE ...

Sıhhi Tesisat ve HVAC Sızdırmazlık bandı

Üstün Sıhhi Tesisat / Hvac Sızdırmazlık Onarım Bantları (Made in Canada)LFA, su kaynağını kapatmak zorunda kalmadan, basınç ve sıcaklık değişkenlerine maruz kalan hasarlı ve sızıntı yapan boruları tamir edecek kadar ...

Doğal Gaz Kimyasal Gaz Yağ Sızdarmazlı Bandı

Doğal Gaz UygulamalarıDünyada İlk Türkiyede Tek...Uygula Farkı Gör...!Doğal Gaz Sızdırmazlık Bandı(Made in Canada) LLFA Bant sert hava koşullarında sızıntıları sızdırmaz hale getirmek için tasarlanmıştır ve şu anda yerel ve uluslararası ...

Elektrik Telekom Kablo Elektrik izolasyon bandı

Telekom Kablo Elektrik Uygulamaları İçin İzolasyon Bandında Rakipsiz ÇözümDünyada İlk Türkiyede Tek İzolasyon ve Yaltım Bantları...Hemde Her Seviye Gerilimden 36kV Gerilime KadarUygula Farkı Gör...!( Made in Canada )   ÜSTÜN TUTUŞ ...