Acenersis firması 1948 yılında baba mesleği olan ticaret kültüründen ilham almaktadır. AcEnerSis; Günümüzde enerji kaynaklarının arzının kısıtlı, talebinde gün geçtikçe artığı ülkemizde mevcut arzın sınırlı kalmasından dolayı maliyetlerin sürekli artışını göz önüne alarak hareket etmektedir. Firmamız kuruluşların maliyet analizlerini lehlerine çevirmesi için en son teknolojileri kullanıcılara sunarak girdileri azatlmaya çalışan işletmelere innovasyonlu teknolojileri kullanmalarını teşvik etmektedir.

 

AcEnersis, işletmelerin maliyet analiz yaparken uzun vadede karlılık değişkenine yatırım yapmalarına hizmet vermektedir. Bu amaçla kullanıcılara mümkün mertebe en son teknolojiyi kullanmalarını teşvik etmeye çalışmaktadır. İşletmelerin bize güvenmelerin ana nedeni her zaman üreticin yanında olmak istememizdir.

 

Neye inanıyoruz, felsefemiz ;

 

AcEnersisi felsefesi ve kültürü müşterisine en iyi ve en etkili teknolojiyi zamanında ve en iyi şekilde ancak doğaya, insana dost ve kurallara, yaşam hakkına saygılı ürünler sunmayı amaç edinir.

Biz ne yapıyoruz

Global ortaklarımız ile yurt içi ve dışında imalat yapıyoruz. Bu cihazlar bilhassa Endüstriyel kuruluşlar, Enerji Santralleri, Elektrik İletim ve Dağtım işletmeleri, Çimento Fabrikaları, Demir Çelik Fabrikaları, Liman İşletmeleri, Havacılık Sektörü, Kimya Sektörü, Medikal ve Tıp Merkezleri, Universiteler, Silahlı Kuvvetler gibi oldukça seçkin kuruluşlara teknik destekte içerecek şekilde üretim ve hizmet süreçlerinde işletmelerin ihtiyaç duyduğu üretim artırıcı ve süreç analizleri yapabilen ölçme ve iş güvenlik ekipmanlarını tedarik ediyoruz.

 

Öte taraftan her tür işletme için personelin iş sağlığı ve güvenliğini en üst seviyeye çıkaran ürünler tedarik ediyoruz ve her işimizde "Önce İnsan", "Önce İş Güvenliği" kriteri ile hareket ediyoruz.

 

Felsfemiz müşteri odaklı olarak müşteri ihtiyaçlarının öncelikli olduğunu onlarla iletişimin önemli oldugunu söyler, lütfen özel ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişim kurunuz sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.