0

Telekom Kablo Elektrik Uygulamaları İçin İzolasyon Bandında Rakipsiz Çözüm


Dünyada İlk Türkiyede Tek İzolasyon ve Yaltım Bantları...


Hemde Her Seviye Gerilimden 36kV Gerilime KadarUygula Farkı Gör...!

( Made in Canada )

 

 

 

ÜSTÜN TUTUŞ VE SIZDIRMAZLIK İLE ORİJİNAL KABLODAN ÇOK DAHA GÜVENİLİR BİR ÇÖZÜM...

LLFA bant, Telekom endüstrisi teknisyenleri için ideal bir üründür. Uzun süreli bir sıkıştırma contası oluşturan kendinden kaynaşan katmanlardan oluştuğu için, aşırı çevre koşullarında bile özelliklerini koruyabilmektedir.

LLFA su geçirmezdir. LLFA’nın belirtilen su emme oranı% 0,5’den azdır (çoğu silikon bazlı ürün için gereksinim% 3.0’dur). Son derece düşük su emme özelliğine ve yüksek çekme mukavemetine dayanarak, su veya nem banttan geçmeyecek veya kablo kılıfı boyunca göç etmeyecektir.

LLFA bantın mukavemeti, hem yetkili bir yalıtım çözümü hem de paha biçilemez bir delinme onarım ürünüdür. Sıkıştırma eylemi çok hızlı gerçekleştiği için, LLFA bant ile sıkıca sarılmış delinmiş bir hortum veya boru iç basınca derhal dayanacaktır. 150 PSI hava ve buhara kadar sızıntı yapabilir.

LLFA'nın aksine, diğer ürünler aşırı soğuk veya nemli koşullarda daha az etkilidir. LLFA Teyp, sıcaklık stabilitesini korur ve en sıcak günlerde veya en soğuk gecede araç kutunuzda aracınızın ön panelinde depolanabilir.

LLFA Bant kolayca uygulanabilir, dayanıklı ve dayanıklıdır. Ayrıca gömme için uygundur ve ç