CONE MOUNTER AKILLI RULMAN ISITICI.... 

AKILLI ISITMA

AKILLI VE BASİT TASARIM


CONE Mounter İle Rulman ve Makina Ömrü Çok Daha Uzar


UZUN ÖMÜRLÜ BİR MAKİNAMI İSTİYORSUNUZ...!!?? %100 ÇÖZÜM....

 

ANTİ MAĞNETİK RULMAN ISITICLAR İLE ÇOK DAHA UZUN ÖMÜRLÜ MAKİNA PARKI ELDE EDERSİNİZ....

  Cone Mounter rulman ısıtma cihazı ile Rulmanlara Doğrudan Elektrik Uygulanmaz Rulman ve Makinalarınızın Ömrü Kesinlikle Uzar..! 
Rulman Isıtıcı Cihazda İnnovasyon Gelişme İle İşinize Hızlı Çözüm. Rulmanınız Klasik Sitemlerde Maruz Kaldığı Hiç Bir Zararı Görmez ve Sisteminiz gerçekten İlk Günkü Gibi ve Hatta Daha Yüksek Performans ve Daha Uzun Ömürlü Bir Makina ile Yoluna Devam Eder.
Makina Parkınızın Ömrünü uzatamak bakım ve onarımı en aza indirmek Cone Mounter rulman ısıtma makinesi kesin çözümler sunar

 

 MODEL B Standart Kryon Testli MODEL C Standart Kryon Testli MODEL Super otomatik yapı

 

KATALOG İNDİRİN   

Diğer Rulman Isıtıcılara Göre Avantajları :

Daha Esnek
Çok Daha Hafif ve Taşınabilir
Mağnetizasyon Sorunu Yok
Eşit Dağıtılmış Yüzey Isıtma 
Çok Daha Dayanıklı 
Daha Ekonomik Fiyat  

Mekanik Yöntemler veya bir adım ötesi klasik ısıtma ve mağnetizma ile şartlandırılan rulmanlara zarar vermekte ve buda makinların ömürlerini kısaltmaktadır.
Konik şeklinde olan Cone Mounter rulman ısıtıcıları rulmanı kesinlikle herhangi bir manyetik etkiye maruz bırakmaz dolayısıyla rulmanda oluşacak mıknatıslanma oluşmaz ve çok daha kısa sürede doğrudan yüksek teknoloji ile imal edilen rulman ısıtıcılar rulmanın iç çeperine eşit şekilde temas ettiği için her taraf kısa sürede çok daha az enerji ile doğrudan ısıtılarak genleştirilir.
Konvansiyonel Rulman ısıtıcları bir trafo sargı marifeti ile ısıtılmaya çalışıldığından dolayı, tarfodaki manyetik alana maruz kalan metal rulman hem mıknatıslanma özelliği göstermeye başlar hemde her zaman rulman çeperi eşit ısıtılmadığından rulmanda ciddi dengesizlikler oluşmakta ve rulmanın takıldığı kasnaklarda millerde mevcut sistemin kısa sürede ömrünü tamamladığı görülmektedir öte taraftan rulmanın elektromıknatıs özelliğinden dolayıda çok küçük metal alaşımlı parçaları çekmesi rulamının hasasiyetle takılması gereken makina ekipmanlarında kısa zamanda ömrünü tamamlıdığı,  arızalara sebebiyet verdiği ve buna bağlı diğer mekanizmaların ömürlerini daha kısa sürede tamamladığı görülmektedir.

Cone Mounter rulaman ısıtma cihazı ile işçilik zamanından, para tasarufundan, daha uzun ömrülü makina parkından emin olursunuz.
                     

  TEKNİK KARŞILAŞTIRMA

Özellikler

 

CouneMount

Rulman Isıtıcı

İndüksiyonlu

Rulman Isıtıcılar

Rulman Mağnetizması

Mıknatıslanma Yapmaz

Magnetik Hizteresiz Oluşur

Esneklik

✔ ✔ ✔✔  ✔

Tek Formda Isıtma

 ✔✔  ✔

Temizlik

 ✔  ✔

Kolay Kullanım

 ✔✔✔  ✔

Sıcaklık Sahası

✔✔✔

 ✔

 

 

Rulman Isıtıcı Model XL

  Rulman Isıtıcı Model Super    Rulman Ömrünü en üst düzeye çıkarmak için doğru krurulum şarttır. Kurulumdan önce rulmanın ısitılması, rulmanın mil üzerine kolayca monte edilmesi için bilezik kapağını genişletir. ConeMount rulman ...

Elektrikli Rulman Isıtıcı Model B

Daha Uzun Ömürlü Bir Fabrikanın İlk Adımı Cone Mounter Kullanmakta GeçerDİKKAT DİKKAT : MAĞNETİK ETKİYE MARUZ KALMAYAN RULMANLAR DAHA UZUN ÖMÜRLÜ MAKİNE ÇALIŞMASINI GARANTİ EDER...CONE MOUNTER İLE RULMAN ISITMADA ...

Rulman Isıtma Cihazı Model Super

    OTOMATİK RULMAN ISITMA MAKİNASI MODEL SÜPER   CONE MOUNTER AKILLI RULMAN ISITICI.... CONE Mounter İle Rulman ve Makina Ömrü Çok Daha UzarANTİ MAĞNETİK RULMAN ISITICLAR İLE ÇOK DAHA UZUN ...