0

-


Üstün Sıhhi Tesisat / Hvac Sızdırmazlık Onarım Bantları

 (Made in Canada)


LFA, su kaynağını kapatmak zorunda kalmadan, basınç ve sıcaklık değişkenlerine maruz kalan hasarlı ve sızıntı yapan boruları tamir edecek kadar sağlamdır. 150 PSI (su, hava ve buhar) kaçaklarına kadar sızdırmaz. Sıkıştırma eylemi çok hızlı gerçekleştiği için, LLFA ile sıkıca sarılmış delinmiş bir hortum veya boru iç basınca derhal dayanacaktır.

LLFA'nın belirtilen su emme oranı <% 0,5'tir (silikon bazlı ürünler için mil spesifikasyon şartı <% 3,0'dur). Son derece düşük su emme özelliğine ve yüksek çekme mukavemetine dayanarak, su veya nem banttan emilmeyecektir.

LLFA'nın aksine, diğer ürünler aşırı soğuk veya nemli koşullarda daha az etkilidir. LLFA Teyp sıcaklık stabilitesini korur ve en sıcak günde veya en soğuk günde aracınızın gösterge panelinde depolanabilir.

LLFA’nın en yaygın rengi kırmızıdır, ancak bunu yeşil, çevre dostu ve içme suyu için toksik olmayan güvenli (WRAS onaylı) olarak engeller. (Resmi onayımız olduğunda daha sonra ekle)

LLFA Bant, galvanizli, bakır, PVC, dökme demir ve çeşitli plastik borularda mükemmel çalışır. Ayrıca gömülmeye uygun iken korozyonu durdurur ve önler.