0

OTOMATİK RULMAN ISITMA MAKİNASI MODEL SÜPER

 KALİTE VE UZUN YILLAR KULLANABİLECEĞİNİZ TEKNOLOJİ

CONE MOUNTER AKILLI RULMAN ISITICI.... 
CONE Mounter İle Rulman ve Makina Ömrü Çok Daha Uzar

ULUSLARARASI ISITMA STANDARTLARINA BAĞLI ISTMA TEKNİĞİ İLE DAHA UZUN ÖMRLÜ BİR MAKİNAYI GARANTİ EDER

(Made in USA)

ANTİ MAĞNETİK RULMAN ISITICLAR İLE ÇOK DAHA UZUN ÖMÜRLÜ MAKİNA PARKI ELDE EDERSİNİZ....

  Cone Mounter rulman ısıtma cihazı ile Rulmanlara Doğrudan Elektrik Uygulanmaz Rulman ve Makinalarınızın Ömrü Kesinlikle Uzar..! 
Rulman Isıtıcı Cihazda İnnovasyon Gelişme İle İşinize Hızlı Çözüm. Rulmanınız Klasik Sitemlerde Maruz Kaldığı Hiç Bir Zararı Görmez ve Sisteminiz gerçekten İlk Günkü Gibi ve Hatta Daha Yüksek Performans ve Daha Uzun Ömürlü Bir Makina ile Yoluna Devam Eder.
Makina Parkınızın Ömrünü uzatamak bakım ve onarımı en aza indirmek Cone Mounter rulman ısıtma makinesi kesin çözümler sunar

 

 

 
UZUN YILLARA DAYANAN KULLANIM VE ÜRETİM DENEYİMİ SATIN ALIN 
 
CONEMOUNT RULMAN ISITICI CİHAZI İLE UZUN YILLARA DAYANAN ONLARCA ÖZGÜN TEKNOLOJİ İLE İŞİNİZE DENEYİM KATIN

 

MODEL SUPER:

Çalışma Şekli : Otomatik modellerde, yatak sıcaklığı, iç yatak üzerine yerleştirilmiş olan 250 ̊ / 121c'de ayarlanan termostat ile izlenir. İç yarış 250 ̊ / 121c'ye ulaştığında, ünite ve kontrol lambası kapanır - yatak montaj için hazırdır.

Model Super Rulman Çapı Uygunluğu

Model Rulman Ölçüsü (İç Çap) : 20-205mm

Harcanan Güç : 725W

Ağırlık : 3.2kg

rulman-ısıtıcı-cihaz

MODEL SUPER RULMAN ISITMA CİHAZ

 

 

Bir Rulman Iıstıcı Satın Almada Göz Önünde Bulundrumanız Gereke Yedi Kriter:

  1. Esneklik. Bakım onarımda rulman ısıtıcı kullanıyorsanız, bu durumda olasılıkla ısıtmak için farklı çaplarda rulmanınız vardır. Farklı çaplarda bulundurduğunuz  rulmanlar  için rulman ısıtıcı bulundurmanız gerekir. Cone Mounter Rulman Isıtıcı küçük boyut,  hafif iş çaplılardan ağır çaplı olanlara kadar ısıtıcılar mevcuttur. Sayfalarımızdan size uygun olan rulman ısıtıcıyı bulabilirsiniz.
  2. Taşınabilir. Çoğu indüksiyonlu rulman ısıtıcı oldukça ağır ve taşınması oldukça güçtür. Böylelikle rulmanları taşıyarak ısıtma yapılacak yere taşımak gerekir. Bu bazen birden fazla iş yapılacakken pek uygun olmayan bir durum olabilir. Cone Mounter rulman ısıtıcılar hafif ve taşınabilir yapıdadır ve işin yapılacağı istenilen  alana çok kolayca taşınabilmektedir.
  3. Mağnetesizyon. İndüksiyon Isıtıcılar, ısıtma işlemlerinde elektriksel akım dalgalanmalarına sebeb olur, buda genelde rulmanın genel yapısında sorun oluşturur ve rulman serviste kalma süresi kısalır. Cone Mounter Rulman Isıtıcılar özelliği konusunda dünya tek olan cone Huni Şeklindeki Yüzeyden Isıtma tekniğine dayanır bu şekilde rulman yüzüğü elektriksel bir mağnetizmaya gerek kalmdan ısıtılır, rulmanın mağnetizmaya maruz kalmıyacağını garanti eden bir tekniktir.
  4. Termostat.  İş yerinde birden fazla işle meşgül iken rulmanınızı oturtarak ısınmasını gözlemlersiniz, Bazı Cone Mounter ısıtıcılar termostat ile istediğiniz ısıya gelindiğinde sizi otomatikman uyaran yapıya sahiptirler. Bu tip rulman ısıtmalar size üretimde çok büyük faydalar sağlıyacaktır.
  5. Güvenilir.  Rulman ısıtıcı rutin işlerde başağrısı veya sorun oluşturmaz. İş saati yada saat dışında sorunsuz bir şekilde sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olur. Cone Mounter kaliteli malzemelerden imal edilmiştir ve tamamen ABD teknolojilerini içeren malzemeler ile üretilirler ve üretici hatalarına karşı 1 yıl garantilidir.
  6. Ekonomik Fiyat. İndüksiyonlu ısıtıcılar küçük çaplı beya büyük çaplı rulman ısıtıcılarında pazardaki en ekomik üründür. 
  7. Kolay Kullanım. Rulmanı ısıtmak için roket bilim adamı olmaya gerek yok,  ancak bazı rulman ısıtıcıları ısısını ayarlamak için cihaz eğitimi ve uygulma bilgisi eğitim gerekmektedir. Cone mounter Rulman Isıtıcılar çok kolay kullanıma sahiptir ve gerçekten her zaman çok randırmanlı ve tutarlı bir malzemedir, yani herkesin kolaylıkla ve alıp bulundurabileceği bir rulman ısıtıcıdır.