0

 


 

TÜM SİSTEMİNİZDE GÖRÜLMEYEN ENERJİ BOŞALMALARINI HEMEN TESPİT EDİN...

 

SİSTEMİNİZDEKİ EN ÖNEMLİ KARLILIK DEĞİŞKENİ KAYIP VE KAÇAK ENERJİNİN ÖNLENMESİDİR...

YENİ VE ESKİ ŞALT TESİSLERİNDE

KESTİRİMCİ BAKIM ve PLANLI BAKIMIN BİR PARÇASI OLAN CoroCam 6HD İLE KARLILIK DEĞİŞKENİNE YATIRIM YAPIN

 

 UVIRCO Web Sitesini İncele

 

CoroCAM® 6HD'de Full HD görünür kamera, yüksek hassasiyetli Solar Blind UV kamera ile eşleştirilir.

Görünür kamera, herhangi bir korona kameranın en yüksek çözme gücünü verir ve EPRI® metodolojisini kullanırken bakım önceliği değerlendirmesinin yapıldığı fiziksel hasar varlığını kaydetmeyi kolaylaştırır. Her iki kamera da mekanik ve elektronik olarak hizalanır ve algılanan deşarjların tüm optik zoom seviyelerinde tam olarak üst üste binmesini sağlar. Küçük sinyalleri yükseltmek, gürültüyü gidermek ve deşarjları daha görünür hale getirmek için bir dizi dijital geliştirme mevcuttur.

Entegre GPS, Mikrofon ve Wi-Fi modülü (isteğe bağlı), bilgi açısından zengin kayıtların yakalanmasını sağlar.

Her biri ilişkilendirilmiş bir meta veri dosyasıyla fotoğraf ve video kaydı yapmak mümkündür.

Basit bir kullanıcı arayüzü ve tek elle kullanımla eşleştirilmiş güneş başlığı ile değişken açılı LCD ekran, CoroCAM® 6HD'yi çalıştırmak ve en iyi görüntüleri elde etmek için bir esinti yapar.


 

 

Corocam 6HD Broşür İndir / İncele...

 

 

 

CoroCAM® 6HD, korona deşarjları ve ark oluşumu için 3,3 KV ve üzerinde çalışan Yüksek Gerilim altyapısını incelemek için kullanılan korona kamera performansı için yeni standardı belirliyor. CoroCAM® 6HD'de bir HD görünür kamera, yüksek hassasiyetli bir güneş perdesi UV kamera ile eşleştirilmiştir. Görünür kamera, herhangi bir korona kameranın en yüksek çözümleme gücünü vererek, EPRI® metodolojisi kullanılırken bakım önceliği değerlendirmesine dayalı olarak fiziksel hasarın varlığını kaydetmeyi kolaylaştırır. Her iki kamera da mekanik ve elektronik olarak hizalanmıştır ve tüm optik yakınlaştırma seviyelerinde tespit edilen deşarjların tam olarak örtüşmesine izin verir. Küçük sinyalleri yükseltmek, gürültüyü gidermek ve deşarjları daha görünür hale getirmek için bir dizi dijital geliştirme mevcuttur. Entegre GPS, Mikrofon ve Wi-Fi modülü (isteğe bağlı) bilgi açısından zengin kayıtların yakalanmasını sağlar. Her biri ilişkili bir meta veri dosyasıyla birlikte fotoğrafların ve videoların kaydedilmesi mümkündür. Basit bir kullanıcı arayüzü ve tek elle çalıştırma ile eşleştirilmiş bir güneşlikli değişken açılı LCD ekran, CoroCAM® 6HD'yi çalıştırmayı ve en iyi görüntüleri elde etmeyi çocuk oyuncağı haline getirir.

 

 

ÖZELLİKLER VE PERFORMANS : 

İHA UYGUN YAPI VE İSTASYONDAN İZLEME


 

CoroCAM 6HD (uygun bir gimbal çemberine takılı) bir dizi işletme sınıfı İHA ile yükseltilebilir. Mini-HDMI veya kompozit video çıkışı bir baz istasyonu ekranına bağlanabilirken, RS232 portu bir RS23 vericisi aracılığıyla bir baz istasyonundan uzaktan kumanda sinyallerini kabul edebilir.
Uzaktan kumanda ile kamera üzerinden kayıt yapılabilir. Bu, CoroCAM 6HD'yi UAV'lerin kullanımına geçmek isteyen denetçiler için ideal hale getirir.
CoroCam 6HD Aerialtronics Altura ve Zenith, ATX8 destekli bir yapı içerir.2.05 x 10-18 W / cm2'ye kadar UVc emisyonlarını tespit edebilen yüksek hassasiyetli bir dedektör, bu, en küçük korona deşarjlarının tespit edilmesini sağlar.
• Elde edilen görüntüyü optimize etmek için UV Kazanımı, eşik veya entegrasyon ayarlanabilir.
• Fabrikada takılan isteğe bağlı Motorlu Güneş Perdesi (SB) filtre konum modülü, hassasiyeti artırmak için güneş perdesi filtresini ışık yolundan çıkarabilir - Güneş Perdesi Olmayan (NSB) Modülü. Eşik seviyesinin üzerindeki Corona sinyalleri gerçek zamanlı olarak görüntülenir.
• UV sayısı, kamera ayarlarını telafi edecek şekilde ayarlanır.
• Tam Kare hızında 0,03 Lüks @ F1,6'ya kadar düşük ışık seviyelerinde çalışabilen 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip yüksek hassasiyetli renkli video kamera; gece karanlığında inceelemee yapabilmek için yetenekli yapıyla getirlmiştir.
• 1x'ten Senkronize UV ​​ve Görünür Yakınlaştırma (8 ° x 6 ° /10 ° Diyagonal) 4x'e kadar sistem yakınlaştırma (Görünür Kanal için optik / dijital ve UV kanalı için dijital). Görünen kanal için maksimum 12x dijital yakınlaştırma mevcuttur.• <0,7 m'den sonsuza kadar Otomatik veya Manuel görünür kamera odak kontrolü. UV kamera odağı manuel olarak ayarlanabilir veya görünür kamera odak konumuna kaydırılabilir.
• Arka ışık telafisinin düşük ışık moduna ayarlanması için görünür görüntü geliştirilebilir.
• UV, 4 ön ayarlı renkten veya kullanıcının seçtiği 100 renkten birinde görünür olanın üzerine bindirilir.
• UV kaplama yarı saydamlığı, deşarj kaynağını gösterecek şekilde ayarlanabilir.
• Yüksek kaliteli formatlarda yerleşik hareketsiz görüntü ve video kaydı.
• Hızlı kurulum ve önyükleme, güç tasarrufu modlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. • 18 Ay garanti, 36 aya uzatılabilir.