0

 

Yakıt Hücresi Test Unitesi Yük Cihazı

DC Elektronik Yük Cihazı Höcherl & Hackl

Fuel Cell Batarya Düzeneği Performans Test Cihazı

Hidrojen Yakıt Hücresi İçin Yük Test Cihazı

Made in Germany   

yakıt-hücresi-pil-yük-test-cihazı

 

 

 

 

 

 

Yakı Hücreleri İçin PLI Yük Test Cihazı Özellikleri


PLI ZV sıfır volt modelleri, yüksek akımlarda 1 V'un çok altındaki voltajlarla uğraştıklarından yakıt hücrelerini test etmek için de kullanılır. Empedans spektroskopisi yakıt hücrelerini analiz etmek için kullanılır; Seri direnci veya kullanım ömrünün sonunu (EOL) belirlemek için kullanılır.

 

 

Ürün Sipariş Kodu : PLI4806

 Daha Fazla Detay için Tıklayın...


 

 

 

Elektronik Yük PLI4806 Test Cihazı

Höcherl & Hackl GmbH Yüksek gereksinimleri karşılayan PLI 4806 elektronik yüküyle Hidrojen Fuel cell yakıt pilleri için ideal özellikler içerir ve konu ile ilgili avrupada bir çok projede yer almış ve testlerden geçmiş bir üründür.
Yakıt hücresi yığını, sabit akım modunda sink ile yüklenir. Bu, sabit koşullar altında verimlilik optimizasyonu için parametrelerin değiştirilmesine olanak tanır.
Akımlar kontrol panelinden veya H&H web sitesinden indirilebilen ücretsiz yazılım aracı kullanılarak bir bilgisayardan ayarlanabilir.
Ayrıca rampa ve aşama döngüleri yazılım kullanılarak sezgisel olarak monte edilebilir ve çalıştırılabilir. Akım için ölçülen değerler gerilim de 10 Hz'de kaydedilir ve csv dosyaları olarak dışa aktarılır. 


  Yakıt Hücresi Prototipinin Performansları PLI Yük İle Test Masası: 

 
Örnek Çalıştırma Ve Çıktılar:

Araç farklı voltaj seviyelerine ihtiyaç duyar; örneğin kontrol ünitesi 12 V'ta çalıştırılırken motor kontrolörleri 53 V'ta çalıştırılır. Tüm cihazların yakıt hücresiyle beslenebilmesi için DC/DC dönüştürücüler kullanılır. PLI4806 ayrıca DC/DC dönüştürücülerin yük testi ve verimliliğinin belirlenmesi için de kullanılır. 60 V'a kadar olan giriş voltajı aralığı ile gerekli tüm voltajlar karşılanır.


 

Yakıt Hücresi Performans Test Cihazı PLI Yük ile Araç Batarya Kontrolü 

 

Ürün Teknik Özellikleri


   Fuel Cell Hidrojen Yakıt Hücresi Test Cihazı.  


   Tüm PLI Seçenekleri için Hoecherl & Hackl GmbH Sayfasına Gidiniz:

    PLI Yükleri İçin Genel İndirme Linki.