0

 

ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ GELİR...!!!   

HER LABORATUVARDA, ELEKTRİK İLETİM VE DAĞITIM KURUMLARINIZDA

AVIYONİK SİSTEMLERDE HIPOT CİHAZLARINIZIN ÇIKIŞ VOLTAJINI TEST EDİN KAYD EDİN İSPATLAYIN RAPORLAYIN

HER TESTTEN ÖNCE MUTLAKA CİHAZINIZIN ÇIKIŞ GERİLİMİNİ TEST EDİN VE ÖLÇÜN... 

HER SEVİYE HER ÇEŞİT HIPOT TEST CİHAZLARINIZIN ÇIKIŞ GERİLİMLERİNİ İSPATLAYIN...!!!

İŞ GÜVENLİĞİ İÇİN TEST VE DOĞRULAMALARINIZ VİTREK İLE GÜVENDE...!!!

DC ve AC YÜKSEK GERİLİM OG VOLTAJ ÖLÇME KAYIT VE TEST CİHAZI...

  •       Medikal Cihaz Testleri Çıkış Voltajı Doğrulamaları
  •       Hipot Test Cihazlarınızın Çıkış Gerilim Doğrulamaları ve Eğrilerin Kayıtları
  •       Telekom Sistemleri DC/AC ölçüm ve raporlamaları ve titreşimleri ve test cihaz doğrulama
  •       Aviyonik Sistem DC/AC ölçme ve doğrulama
  •       Tüm Enerji Üretim Sistemlerinizin Ölçüm ve doğrulanması

       SAHADA VEYA DAHİLDE YAPILACAK TÜM TESTLERDEN ÖNCE CİHAZINI DOĞRULA

         Laboratuvar Test Masası İçin Ölçme Test ve Doğrulama

                                                       hipot test cihazı doğrulama,

 

  DİKKAT VİTREK 4700 İÇTEN VE DIŞTAN KAUÇUK DIŞ KILIF İLE DARBELERE, DÜŞÜRMELERE KARŞI SAĞLAMLAŞTRILMIŞTIR.

Vitrek 4700 Hassas Yüksek Gerilim Ölçer, dokunmatik lcd renkli ekranıyla en yüksek düzeyde ölçüm doğruluğu sunar; Vitrek 4700 cihazı şaşırtıcı derecede kullanımı kolaydır. Vitrek, çarpıcı AC ve DC gerilim ölçüm hassasiyeti, kararlılık, tekrarlanabilirlik ve çözünürlük sağlamak için DSP teknolojisini kullanmaktadır. 4700 Yüksek Gerilim Ölçer, geleneksel yüksek voltaj referans bölücüleriyle rakip olan performansı sunar - ancak, sıkıcı bölücünün aksine, 4700 son derece portatif, kompakt ve sağlam tezgah üstü veya sahaya taşınabilir çantası ve cihaza giydirirlmiş polyester muhafazada anlık, doğrudan, yüksek gerilim ölçümleri sunar.

4700 Hassas Yüksek Gerilim Ölçer, doğrudan 10KV DC veya RMS AC ölçer ve mevcut HV Smartprobes ile ölçme aralığı 35KV, 70KV, 100KV ve 140KV'ye kadar genişletilebilir.

Vitrek 4700 Hassas DC ve AC Yüksek Gerilim Ölçer, en yüksek düzeyde ölçüm doğruluğu sağlar, ancak şaşırtıcı derecede kullanımı kolaydır. Vitrek, çarpıcı AC ve DC voltaj hassasiyeti, kararlılık ve çözünürlük sağlamak için DSP teknolojisini kullanmıştır. Geleneksel HV referans bölücülerine rakip olan performans, hassas HV bölücünün aksine, son derece portatif, kompakt ve sağlam tezgah üstü muhafazasında anlık, doğrudan, yüksek gerilim ölçümleri sunar.

 

NERDE ve NASIL KULLANIRIM 

 İşletmenizde HIPOT test cihazınızı sahada veya işletmede kullanmadan önce mutlaka test etmelisiniz, Örneğin HIPOT (Yüksek gerilim test cihazı ) cihazınız ile XLP kablolar test etmeden hemen önce, transformatörler, medikal cihazlar, aviyonik cihazlarınızı HIPOT tabi tutmadan hemen önce Vitrek 4700 cihazına HIPOT tets cihazınızın çıkışını bağlıyarak hipot test cihazlarınızın ürettiği gerilimlerden emin olmalı ve Vitrek 4700 ile yaptığınız test sonuçlarına göz atmalı ve cihazınızın  gerçekte istenen seviyede DC veya AC gerilim üretip üretmediğini görmelisiniz.

 

                           4700 Grafik Tablet Ekranı ile Dokunun İşlerinize Esneklik Sağlayın

 

 

                           yüksek gerilim delinme test doğrulama cihazı

 

 

4700'ün geniş, yüksek çözünürlüklü, renkli, dokunmatik ekranı, ölçülen voltajın AC ve DC içeriğini aynı anda gösterir ve okumaları birkaç saniyeden birkaç güne kadar çizebilir.

 

Doğrudan Ölçüm veya HV SmartProbe ™

İzolasyon Yüksek Gerilim Delinme Hipot Test Cihazları doğrulama   

                    35KV, 70KV, 100KV ve 140KV Ölçme Probları

 

 kablo test cihazı doğrulama

10kV kadar Olan Doğrudan AC ve DC Ölçme Probu

Vitrek'in 4700'ü, voltajları, harici problar olmaksızın, kutudan çıkarmadan doğru 10KV'a kadar doğrudan ölçer. Dışarıdaki çoğu KV kaynağı için yeterince yüksek bir ölçüm aralığıdır. Bununla birlikte, yüksek voltaj ölçüm aralığını genişletmek ister misiniz...!? sadece mevcut 35KV, 70KV, 100KV ve 150KV SmartProbes ™ 'lerden birini veya daha fazlasını seçin. Vitrek SmartProbes ™, her biri 4700'e takılı olduğunda yüklenen kendi kalibrasyon verilerini depolar - bu, yüksek doğrulukta, kalibre edilmiş okumalar yapar ve herhangi bir Vitrek SmartProbe ™ 'nin herhangi 4700 Yüksek Gerilim Ölçüm Cihazı ile kullanılmasına izin verir. SmartProbe ™ patentli ultra düşük TC zayıflatıcı tasarımı, kendi ısıtmayı en aza indirirken, düşük kapasitanslı yapı teknolojisi AC performansını arttırır. Doğrudan giriş terminaline ek olarak 4700, iki prob girişi içerir - ölçüm aralığını genişletmek için bir prob kullanın veya yüksek gerilim fark ölçümleri yapmak için iki prob kullanın.

   

Tasarıma Göre Üstün Performans

Ölçüm bütünlüğü, yüksek voltajlı medikal görüntüleme ekipmanı üreten bir üretim hattındaysanız, ulusal bir laboratuarda çığır açan araştırmalar yürütürken veya test ekipmanını sertifikalandıran kalibrasyon laboratuvarındaysanız, aletlerinizi dikkatle seçmeniz önemlidir. Mümkün olan en iyi ölçüm hassasiyetini sağlamak için, 4700, saniyede 40.000 okuma yapar ve daha sonra, "hatasız" matematiksel metodoloji ile filtrelenir, alt örneklenir, ölçeklendirilir ve dengelenir. Doğru RMS AC değerleri, kaynaktan geldiği kadar doğrudur; DC ölçümleri, kesinlikle gerçek kaynağındaki gibidir. Buna ek olarak, 4700, VLF AC değerlerini 0,01 Hz'e kadar düşürür ve tepeden tepeye, tepe faktörüne ve temel frekans ölçümüne imkan tanır. Kullanılabilir G serisi problar elektrostatik voltmetre uygulamaları için son derece yüksek giriş empedansı seçenekleri sunar.

 

elektriksel güvenlik test cihazı doğrulama

 

 

hipot cihaz kalibrasyonu


Yüksek Gerilim Test Otomasyonu

HV test gereksinimini, 4700'ün dahili Ethernet portu, yüksek hızlı seri iletişim portu veya mevcut GPIB ile otomatikleştirebilirsiniz. 4700 tamamen programlanabilir  böylece ölçüm modunu ve bant genişliğini seçebilir, daha sonra okumaları istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz. Vitrek 4700 DC ve AC Voltmetresis ayrıca, okumaları yakalamak ve yüksek çözünürlüklü basılı çıktılar elde etmek için standart bir USB yazıcı portu ile birlikte gelir - bu nedenle tipik bir hipot testinde gerilim sarkmalarını veya aşırı gerilim aşmalarını belgeleyebilirsiniz.

 

Mevcut ISO 17025 Akredite Kalibrasyon

4700 ve problar, ISO 17025 ile akredite edilmiş kalibrasyon sertifikasına sahiptir ve verilerle birlikte ücretsizdir. Vitrek, ISO 17025'e A2LA tarafından akredite edilmiştir. 4700 ve problar için yıllık kalibrasyonlarınız konusundada Vitrek'i ön planda tutun.

 

      Teknik Özellikler

Hipot Test Cihazlarını, Yüksek voltaj güç kaynaklarını ve İzolasyon Test Cihazlarını Kalibre Ediyor

Doğrudan 10KV'a kadar ve HV Smartprobes ile 35, 70, 100 veya 150KV'a kadar ölçümler

Temel Doğruluk -% 0.03 DC ve% 0.1 Gerçek RMS AC

Renkli Dokunmatik Ekran - Kolay Ölçüm Seçimi ve Gösterimini Sağlıyor

Ethernet, Seri, USB Yazıcı Portu tüm standart, GPIB isteğe bağlı

Eş zamanlı AC ve DC Voltaj Okumaları

Grafik Modu, HV sürüklenme, rampa süresi, aşırı atım ve sarkık grafik belgelerini sağlar

Çift girişler Diferansiyel veya Faz-Faz Gerilim Ölçümlerine izin verir

Yüksek Hızlı DSP, saniyede 60 filtrelenmiş okuma sağlar

0.01Hz'den 600Hz'e Gerçek RMS AC Ölçümü - VLF'yi Havacılık Frekanslarına Uygunluk

AC Gürültü Giderme 78dB - Kaya Katı için, 6 Basamaklı DC Ölçümleri

İsteğe Bağlı Pil Paketi,  11 saate kadar çalışma opsiyonları

G Serisi - Elektrostatik uygulamalar için yüksek giriş empedans probları

EN61010 sertifikalı CE işareti

Standart ISO 17025 Akredite Kalibrasyon tüm 4700 adet ve problarla standart olarak gelir

Üç Yıllık Uzatılmış Garanti (Bir Yıllık Standart Garanti)