0

5000 Sample/Cycle ve Transientte 31000 Sample/Cycle

İLE RAKİPSİZ...! 

DİKKAT : PORTATİF IP65 CİHAZMI ARADINIZ  TIKLAYIN...

EPDK MEVZUATINI FAZLASI İLE KARŞILAYAN GÜÇ KALİTESİ ANALİZÖRÜ (Made in Sweden)

TÜM VANDAL  SALDIRILARA KARŞI ULTRA DAYANIKLI GÜÇ KALİTE ANALİZÖRÜ...

ENDÜSTRİYEL TİP UNIPOWER 2210 IEC 61000-4-30 CLASS A Ed.3 GÜÇ KALİTE KAYD EDİCİ...

ELİNİZDEKİ TABLET GÜÇ KALİTE ANALİZÖRÜNÜN EKRANI OLSUN...!

UNILYZER 2210 GÜÇ KALİTE CİHAZI BAŞLICA ÖZELLİKLERİ :

  • IEC 61000-4-30 Class A Norm Uyumlulukları
  • Güç Kalitesi İzleme
  • Transient İzleme
  • Demand İzleme
  • Yönlü Hata Kayıt ve İzleme
  • GPRS Senkronizasyonu
  • Eş Zamanlı Çalışma
  • PQ Secure Bilgi Sistemi
  • IRG-B
 

 

 Endüstriyel Koruma Gövdeli Cihazın Zarar Görmüyecek Noktaya Montajı

 Periyodik Kontrollerde Anlık izleme, Download Etme ve  Yeniden Konfigrasyon Portatif Tablet

PQ Secure Enterprise Yazılımı ile Tüm Sahanın    İzlenmesi   Kaydı ve Raporlanması

 

Güç kalitesi ölçümü için UP-2210 PQ metre... Çoğu işletme günümüzde güç kalite analizörü kullanmakla birlikte neredeyse bir süre sonra  güç kalite analizörleri bulundukları yerlerde kaderlerine terk edilmektedirler...! Ancak çoğu güç kalite analizörünün en temel amacı uzaktan bir Scada merkezi içerisinden onlarca yeri izleme ve raporlama amaçlı takılmakta ve kullanılmaktadır...O halde uzaktan izlenen bir IEC 61000-4-30 Class A güç kalite analizöründen beklenen hiç gidilmesede karmaşık bir ekranda onlarca parametreye bakılmasada cihazdan beklenen en önemli özellik uzun bir yaşam ve zor şartlarda hizmet vermeye devam etmesi olurdu (Leed series), işte bu amaçla Unipower 2210 IEC 61000-4-30 Class A ve harmonik akış yönü tespit cihazı IP65 ile direk tepelerine, açık şaltlarda, açık pano veya transformatörlerin açık bulunan yanlarına takılarak soğuk, sıcak, nem, toz, yağmur, kar şartlarında uzun soluklu hizmet vermeye devam eden bir Zor Alan (Harsh Environment) IP65 Güç kalite analizörü cihazı olarak öne çıkar.

PQ Secure Enterprise ticari izleme yazılım ve iletim ve dağıtım sistemindeki endüstriyel güç kalite analizörü UP-2210 oluşan şebeke kalite izleme sistemini oluşturur.

 

Sınıf A güç kalitesi ölçümü

UP-2210 ünitesi, gelişmiş bir güç kalite ölçeri ve aynı zamanda bir arıza kaydedici olarak çalışır (Fault Recorder). Tüm güç kalitesi parametreleri EN 50160 gibi voltaj kalite standartlarına veya İsveç EIFS gibi ulusal yönetmeliklere uygun olarak analiz edilebilir.

UP-2210 ünitesi, hızlı voltaj değişiklikleri (Sag / Swell olayları ve Transientler) yanı sıra kararlı durum bozukluklarınıda (harmonikler, titreşimler vb.)  yakalar.

 

PQ Secure Güç Kalitesi Ölçüm ve İzleme Sistemi

Sahaya montajı yapılan UP-2210 güç kalitesi ölçüm ve izleme sisteminde bağlı olan ünitelerinden merkezi veritabanı olan PQ Secure veri tabanına bir zaman çizelgesine göre veriler otomatik olarak belli periyotlarla aktaracaktır. PQ Secure yazılımı ayrıca ölçüm sonucunu analiz eder ve bir olay listesine göre veya grafik veri olarak olayları rapolayarak gösterecektir.

PQ Secure Enterprise Yazılım UP-220 güç kalite analizörünün, EN-50160 Göre aldığı ölçüm sonuçlarını ayrıca, EN 50160 gibi uluslar arası güç kalite ölçüm standartlarına uygun raporlar oluşturabilen bir otomatik rapor üretecine de sahiptir.

PQ Secure yazılım sistemi veya UP-2210 ölçüm cihazı hakkında daha fazla bilgi için lütfen AC Enersis ile iletişime geçin.

 

Güvenli Alana Çoklu Güç Kalite Cihaz Montajı Çoklu İzleme Sistemi Her Seviye Şebeke Sistemine Uygunluk

 

 ŞEBEKENİN YÖNLÜ ÖLÇÜMÜ VE RAPORLANMASI

 

Bir güç sistemindeki bozulmalar gerilim Transientleri, Sag veya Swell olarak tanımlanır. Transientler yıldırımdan kaynaklanan hızlı bozulmalar, yük değişimi, kapasitör banklarının devereye girip çıkması vs. Gerilim çökmesi, genel olarak, yardımcı sistemdeki kısa devreler gibi arızalar nedeniyle kısa süreli düşük RMS değerleridir. Bir güç sisteminin güvenilirliği çoğu işletme için kritik önem taşır ve Sag ve Swell büyük ölçüde etkilenir bunlar ise sistemin kararsız çalışmasına sebep olur.
UP-2210 bu bozukluğu algılar ve sınıflandırır ve yönü belirleyerek kaynağı tanımlamaya yardımcı olur. Her yarım döngü için RMS değerini ölçer ve hesaplar ve geçişleri bir mikrosaniye süresinin bir bölümüne kadar algılamak için hassas pik dedektörleri kullanır. Geçici ya da Sag / Swell meydana geldiğinde UP-2210 bunu kaydeder ve tüm gerekli verileri dahili belleğe kaydeder. Daha sonra, değerlendirme için kesintisiz zaman tabanı ile iş istasyonuna otomatik olarak aktarılır. Transientler ve Sag ve Swell ölçümleri IEC 61000-4-30 Class A uygunluğuna göre raporlanır.
UP-2210 Reri arama fonksiyonu, bir bozulmanın derhal sisteme bildirilmesini sağlar.

     

 
   Her Tür Açık ve Kapalı şalta uygun endüstriyel tasarım    Tüm EPDK Mevzuatlarını Çok daha fazlası ile karşılayan cihaz ve izleme scadası PQ Secure Enterprise

 

                                                          

UP-2210, Sınıf A ölçüm birimi ve arıza kayıt cihazı

Uyumluluk:

EMC:
EN 50081-1,2
EN 50082-1,2

Gerilim özellikleri:
EN 50160,
EN 61000-2-2,
EN 61000-2-12

Harmonikler:
IEC 61000-4-7

Fliker:
IEC 61000-4-15

Güç kalitesi ölçüm yöntemleri:
IEC 61000-4-30, Sınıf A

 

UP-2210 İleri 3-Faz Güç Kalite Ve Transient İzleme

Norm Uyumlulukları

IEC 61000-4-30 Class A

Güç Kalite İzleme

Transient İzleme

Demand İzleme

Hata Kayd Edici

GPS Senkronizasyon

Baştan Sona Simulasyon

PQ Secure Bilgi Sistemleri