• BİLGİ PAYLAŞILARAK DRAMMATİK SONUÇLAR ÖNLENİR...

UCUZ İŞ GÜVENLİK MALZEMESİ VE İSG BİLİNÇ GELİŞTİRME

 İŞ GÜVENLİĞİNDE UCUZ MALZEME SORUNU.
Ülkemizde sanayileşmenin hız kazanması ile birlikte, günlük hayatımıza sirayet etmiş sesli ve görüntülü medya araçları vasıtası ile hala insan canlarının çok basit nedenlerden dolayı kay bedildiğini görüyor ve bu işle ilgilenen firma olarak üzüntü duyuyoruz, bu konunun ciddiyetine henüz varamamış bir toplum olarak;
   Ailenin gözü gibi koruyup büyütüğü bu uğurda yapmadığı fedakarlığı bırakmayan anne ve babanın ve diğer aile büyüklerinin emeğini her kes en yakınından gözlemleyebilir. Öte taraftan devlet okullarının kendi vatandaşları için yaptığı onca yatırım ile eğitim kurumları, sağlık kurumlarının vb. tek amacı var..!   sağlıklı ve donanımlı yetişmiş bireyler... tepeden tırnağa özenle yetiştirilen ve uğurunda bir çok ciddi ama çok ciddi YATIRIM ve EMEK var. Ancak maalesef insanlar kendilerine verilen emeğin pek farkında değiller, kendine verilen emeğin farkında olmayan insanlar, başkalarının ne meşakatle yetiştirildiğinin hiç farkında olmuyor olamıyor, oysaki her insana şunu hatırlatmak sanırım olmazsa olmazdır. "SEN KOLAY YETİŞTİRİLMEDİN VE SEN ÇOK DEĞERLİSİN"
Bu bilinç oluşturulduğunda ülkemizde insan kalitesi ile birlikte her emtia daha değerli olur.
Bu amaçla hiç kimse iş güvenliği ile ilgili bir tedbir alacağı zaman asla ve asla ucuz malzeme aramamlı, hangi marka olursa olsun insan canını koruyacak olan en makul ve en güvenilir malzemeyi kullanmalıdır ve seçmelidir.
İnsanın yetiştirilmesi ve verilen emek  UCUZ " değilki "UCUZ " malzeme kullansın. Lütfen kendinize iyi bakın ve marka fark etmeksizin en güvenilir iş güvenliği malzemeleri kullanın, ekonomik elektrik malzeme arayın ama " UCUZ " iş güvenliği malzemesi lütfen aramayın.

LÜTFEN VE ASLA HİÇ BİR İŞİ KÜÇÜMSEMEYİN MUTLAKA ISG MALZEMESİNİ KULLANIN, ÖZENDİRİN VE TALEP EDİN...

KAZALAR HAYATIMIZDA BİR KEZ OLUR VE GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN SONUÇLARLA KARŞILAŞIRIZ...

 

TÜM VATANDAŞLARIMIZA İŞ KAZASI OLMAYAN MUTLU VE SAĞLIKLI BİR ÖMÜR DİLİYORUZ.

 

                                                                                                              AC ENERSİS