0

 

 

 DRY OUT YAĞ TEMİZLEME CİHAZI İLE ONLİNE TRANSFORMATÖR YAĞI İZLEYİN VE  TEMİZLEYİN...

 (Made In Germany)

-

 

Transformatörler, enerji sisteminin önemli bir bölümünü temsil eder.

Verimli operasyonlar ve uzun süreli yatırımlar sağlamak için, su partiküllerinin, yağda yaşlanan ürünlerin veya asitlerin olumsuz etkilerini hesaba katmak için kapsamlı bir bakım gereklidir. Özellikle su parçacıkları, trafo içerisinde yağın hızla eskimesine ve oksidasyona neden olur. Günümüzün geçici yağ kurutma işlemleri, kısa vadeli optimizasyona odaklanır ve sürekli kurutmanın faydalarını ihmal eder.

-

 

 

Filtreleme, transformatör çalışması sırasında çevrimiçi bir kapalı döngüde gerçekleşir.
Filtreleme ve kurutma işlemi, özel kartuşlar aracılığıyla yavaş ve sabit bir hızda yapılır.
Yağ ve filtre kartuşları arasında daha uzun gecikme süresi sayesinde filtrasyon verimliliği garanti edilir.
Temiz yağ, bileşenlerin veya tankın içinde biriken artıkları çözme özelliğine sahiptir; tüm sistemin temizliğini sağlamak için.
İşin kapsamına bağlı olarak, sistemde farklı filtre kartuşlarının bir karışımı kullanılmaktadır.

 

 

Yeni sabit filtre sistemi ES 2000 Sistemi :

Filtre sistemi ES 2000, yenilikçi bir filtre teknolojisinden yararlanan ve transformatör içindeki nemin sürdürülebilir bir şekilde azaltılmasını sağlayan sabit bir kurutma sistemidir. Sürekli kurutma yaklaşımı, transformatörünüzün ömrünü uzatmanıza olanak tanır, verimliliği artırır ve sistemin beklenmedik kesintilerini önler. Bu bağlamda, müşteriye özel filtre kartuşu seçimimiz çok önemli bir rol oynar. Transformatörünüzün ömrünü uzatmak için daha fazla ayrıntı almak ve özelleştirilmiş bakım çözümünüzü görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçin!