0

 

Toksik Çoklu Gaz Sayaçları, Monitörler

El Tipi veya uzun süreli Zehirli Gaz ölçümü ve kaydı için

GREYWOLF SENSING TEKNOLOJİ

DÜNYANIN 1 NUMARALI TOXIC GAZ DEDEKTÖRÜ

 

Made in USA

 

 

Ürün Sipariş No : El Tipi Toksik Çoklu Gaz Ölçer 

Handheld toxic multi-gas meter
 


20 yıldır GrayWolf, Ozon (O3), Amonyak (NH3), Klor (Cl2), H2S, SO2, NO2, HCl, HCN, H2 gibi gelişmiş, çok yönlü taşınabilir ve yarı kalıcı çoklu gaz zehirli gazlar sunmaktadır. CO2, ClO2 sayaçları, monitörler ve daha fazlası. Tamamen yeni DirectSense® II ve klasik DirectSense I çoklu gaz problarımız, amaca yönelik AdvancedSense® sayaçlarımıza, tablet PC'lere, WolfPack® alan monitörlerine veya WiFi aracılığıyla buluta bağlandığında, mevcut en son elektrokimyasal PID'yi birleştirir ve gelişmiş mobil bilgi işlem yeteneğine sahip NDIR gaz sensörü teknolojisi. GrayWolf zehirli gaz monitörleri, zehirli gaz testi ve raporlama yeteneğinizi önemli ölçüde iyileştirmek için sağlam, yerleşik bilgisayar sayaçlarımızın ve ekonomik mobil bilgisayarlarımızın gücünden yararlanır.

 

 


 

SO2 NO2 NO CO NH3 H2S

CO2 HCN HCl H2 O2 O3 EtO Cl2 SiH4 F2

AsH3 B2H4 PH3 ClO2 COCl2 HF Sensors

 

 

portatif-toksik-gaz-dedektörü 


 • 25 farklı gaz seçeneğinden tek bir probda bir adete kadar gaz sensörü, artı sıcaklık ve %RH arasından seçim yapın.
 • Ayrıca, Formaldehit, Hava Akışı, Diferansiyel Basınç, Partikül ve daha fazla birbirine bağlı sensör/metre seçenekleri.
 • DirectSense II prob akıllı sensörleri tak ve çalıştır özelliğindedir, gelecekte ölçüm parametreleri eklemek istediğinizde veya yalnızca güncellenmiş
 • "Fabrika" kalibrasyonları için tek tek sensörler göndermek istediğinizde, eldeki uygulama için bunları kendiniz değiştirin.
 • Birden fazla probu (2, 3, hatta 4) aynı anda tek bir ölçüm cihazına takın.
 • GrayWolf tarafından sağlanan yerleşik bir PC cihazına, WIN 10 Tablet'e veya kendi WIN 7/8/10 Dizüstü/Masaüstü PC'nize bağlanın
 • Saatler/günler/haftalar/aylar üzerinden taşınabilir nokta ölçümlerini veya eğilim günlüğünü (gözetimsiz) kaydedin
 • Gelişmiş anket bilgilerini saklayın; veri, metin, sesli notlar ve daha fazlası…
 • Fotoğrafları, videoları, kalibrasyon ayrıntılarını ve daha fazlasını veri dosyalarına otomatik olarak ekleyin
 • Yerleşik sensör ipuçları; hükümet ve endüstri yönergeleri, çapraz duyarlılık bilgileri ve daha fazlası…
 • Masaüstü veri aktarımı ve zengin özellikli raporlama yazılımı dahildir
 • İsteğe bağlı Gelişmiş Rapor Oluşturucu yazılımı, ayrıntılı rapor üretimini ultra verimli hale getirir
 • İsteğe bağlı GrayWolfLive™ bulut platformumuz, bir veya birden fazla GrayWolf probundan, akıllı telefonunuzdan veya internete bağlı herhangi bir cihazdan canlı ve kayıtlı Zehirli Gaz verilerine uzaktan erişim sağlar. Verileri canlı okumalar, tablolar, göstergeler ve/veya grafikler olarak görüntüleyin.
 • Yüksek/düşük ayar noktaları aşılırsa uyarıları e-posta, metin veya (yakında) WhatsApp yoluyla gönderin. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
 • Alan erişimi için kendi uygulamanızla ilgili belgelerinizi veya prosedürlerinizi (.pdf, Word, HTML, vb.) yükleyin
 • Kullanımı son derece kolay


Ozon (O3), Amonyak (NH3), Kükürt Dioksit (SO2), Azot Dioksit (NO2), Nitrik Oksit (NO), Karbon Monoksit (CO), Hidrojen Sülfür (H2S), Hidrojen Siyanür ( HCN), Hidrojen Klorür (HCl), Oksijen (O2), Klor (Cl2), Arsin (AsH3), Diboran (B2H4), Fosfin (PH3), Fosgen (COCl2), Silan (SiH4), Klor Dioksit (ClO2), Flor (F2), Hidrojen (H2), Hidrojen Florür (HF), Karbon Dioksit (CO2) ve Etilen Oksit (EtO).
Akıllı bağıl nem ve sıcaklık sensörüne ek olarak 6 adede kadar akıllı gaz sensörü, tek bir DirectSense II-8 probu olarak yapılandırılabilir. Veya daha az esneklik yeterli olduğunda daha ekonomik DSII-7, DSII-5, DSII-3 veya klasik hat DSI prob versiyonlarını seçin.
GrayWolf çoklu gaz, zehirli gaz monitörleri, sayaçları, dedektörleri ve cihazları, verilerinizi verimli bir şekilde günlüğe kaydeder ve gelişmiş yazılım ve mobil bilgi işlemin gücü aracılığıyla araştırmalarınız için gelişmiş belgeler sağlar.