0

Bacharach MGS 400 Otomatik Sürekli Soğutma Gazı Dedektörü

- 

Bir HVAC-R gaz enstrümantasyon sağlayıcısı olan Bacharach, ticari ve endüstriyel soğutucu ve gaz kaçağı tespit uygulamaları için MGS-400 Gaz Algılama Serisi'nin kullanıldığını duyurdu.

MGS-400 gaz dedektörleri, HFC'ler, HFO'lar, HCFC'ler, CO2 ve NH3 de dahil olmak üzere çok sayıda gaz için tehlikeli soğutucu akışkan sızıntılarını izleyerek makine daireleri, mekanik ekipman odaları, soğutma tesisleri, soğuk hava depoları ve derin dondurucuların içindeki güvenlik uyumluluğunu destekler ( amonyak). Soğutucu akışkan kaçaklarını tespit etme ve alarm sistemlerini hızlı bir şekilde başlatma yeteneği, personelin korunmasına ve ASHRAE 15, CSA-B52 ve EN 378 gibi güvenlik standartlarına uyumun sağlanmasına yardımcı olur.

MGS-400 Serisi Soğutucu Gaz Dedektörleri, mobil uygulama kullanıcı arayüzü tarafından desteklenmektedir. Mobil uygulamayı ve tak ve çalıştır sensörlerini kullanarak, gaz dedektörleri daha az sürede kurulur, örneğin, eğitim olmadan detektör başına 5 dakika - 25 dakika. Kalibrasyon sertifikaları mobil uygulamadan oluşturulabilir ve e-posta ile gönderilebilir veya bulut depolama platformlarına paylaşılabilir.

İsteğe bağlı MGS-408 Gaz Algılama Kontrol Cihazı, sekiz sensör kanalını destekler ve merkezi bir alarm ve güç sistemi sağlar. Modbus bağlantısıyla, denetleyici herhangi bir tesisin mevcut bina yönetimi veya otomasyon sistemiyle bütünleşir. MGS-408 ayrıca, Bacharach’ın MGS-250 IR tabanlı soğutucu akışkan izleme cihazı ve çift sensörlü MGS-550 ile de bağlantı kurarak bireysel saha gereksinimlerinin esnekliğini sağlar. Kontrol ünitesinden tüm sensörlere güç ve haberleşme bağlantısı bir zincir tasarımında tek bir kablo ile yapılabilir.

 

- - -  
       

- 

Birincil Sistem Bileşenleri

MGS-410 Dijital haberleşmeli gaz dedektörü, IP66

MGS-450 Dijital ve analog haberleşmeli gaz dedektörü, IP66 veya IP41 sınıfı

MGS-460 Uzaktan algılayıcılı gaz dedektörü, dijital ve analog iletişim, IP66

MGS-408 Gaz algılama dijital kontrol cihazı, 8 kanallı

Mobil Uygulamalar Android ve iOS kullanıcı arayüzü uygulamaları

 

- .  -