0

 

     ORTA GERİLİM AKIM VE VOLTAJ TRANSFORMATÖRÜ

40KV KADAR TÜM HATLARA ENERJİ KESMEDEN %100 GÜVENLE AKIM GERİLİM TRAFOSUNU BAĞLAYIN 

Orta gerilim veya yüksek gerilim sistemlerinde seyar bir biçimde yanınızda taşıyarak istenen ölçümleri gerçekleştirmeye yarayan problar elektrik sektöründe geniş bir kullanım olanağı sunar. (Made in USA)

 

OG PRİMER DEVRELERİNE YÜKSEK GERİLİM PROBLARI İLE DOĞRUDAN ENERJİ KALİTESİ ÖLÇÜM CİHAZI BAĞLAMA


120V İLE 40kV ARALIĞINDA ÜSTÜN GÜÇ KALİTESİ ARACI

                    FREKANS, GÜÇ, HARMONİKLER, SAG, SWELL, TRANSIENT, INRUSH GİBİ VOLTAJA

BAĞLI OG HATLARINDAKİ GÜÇ KALİTESİ OLAYLARINI ANLIK OLARAK ÖLÇÜMÜ

 

 og-gerilim-olcme-trafosu

 

og-gerilim-trafosuog-akim-trafosu
40KV KADAR OLAN HATLARDAN VOLTAJ SENSÖRÜ40KV KADAR OLAN HATLARDAN AKIM OKUMA PROBU

 

Operasyon Teorisi
Amp Litewire, yüksek voltaj arasında fiber optik bağlantıya sahip iki parçalı True RMS ampermetredir.
Amplifikatör vericisi ve toprak potansiyelindeki okuma. Amp sensör vericisi, bir hotstick (yalıtılmış çubuk) üzerine monte edilmiştir ve bir yüksek voltaj hattına değdirilmek üzere tasarlanmıştır. Bir fiber optik kablo, amp sensörü vericisini dijital okuma ve bir analog çıkış içeren toprak potansiyelinde bir alıcı ünitesine bağlar. Cihazın hareketli parçaları yoktur ve telin üzerine sıkıştırılmasını gerektirmez. Dış kılıf suya ve yüksek fiziksel etkilere karşı dayanıklıdır.
Analog çıkış, bu cihazın benzersiz özelliğidir. 50. harmoniğe kadar görüntüleyebilen, ancak toprakta 0-2 voltluk bir AC sinyali olarak mevcut olan yüksek voltaj akım dalga şeklinin yeniden üretibilmektedir. Bu, daha önce yüksek voltajda kullanılamayacak olan kapsamdır, dalga biçimi yakalama kayıt cihazları, analiz ediciler ve diğer analiz araçları gibi birçok gelişmiş alçak gerilim cihazının kullanılmasına izin verir.
Fiber optik kablo, sensörden dijital dalga biçimi iletimi için gereken yüksek hızlı veri yolunu sağlarken fiziksel olarak sağlamdır. Ekran birimi Aynı zamanda iki ünite arasındaki yüksek voltajlı izolatördürü olarak davranır.
Amp LItewire, güç sistemlerini korumak ve güç sorunlarını gidermek için Volt Litewire ile birlikte kullanılabilir.
orta-gerilim-akim-trafosu 

 

og-gerilim-trafosuorta-gerilim- olcu-trafolari 
8-015 XT Amp LiteWire için sensör askısı düzeneği

8-016 Amp LiteWire için sensör askısı düzeneği

 

 

 

Volt LiteWire bir Gerilim Ölçme Aracıdır
Hatlar ve trafo merkezleri için tasarlanmış  bir OG voltmetresidir. Bu üniteler, bir hotstick ve üniversal yivli adaptörüyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Volt LiteWire, voltaj fazını faza veya fazı toprağa göre ölçer. Yüksek voltaj sensörü ile toprak potansiyelindeki okuma arasındaki fiber optik bağlantıya sahip iki parçalı True RMS voltmetredir. Sensör bir hotstick üzerine monte edilir ve orta gerilim hattına tuturulur.
Bir fiber optik kablo, sensörü dijital okuma ve bir analog çıkış içeren toprak potansiyelinde bir alıcı ünitesine bağlar. Cihazın hareketli parçaları yoktur ve telin üzerine sıkıştırılmasını gerektirmez. Dış kılıf suya ve yüksek fiziksel etkilere karşı dayanıklıdır.
        yuksek-gerilim-olcme-trafosu