0

 

.Temtop PMD 351 El Tipi Hava Kalitesi Partikül Sayacı


Temtop PMD 351 partikül sayacı ayrıca Biyolojik İzleme, Kontrollü Ortamlar, Toz İzleme, Filtre Testi, Yiyecek ve İçecek, HVAC Uygulamaları (HVAC Kontrolü), İç Hava Kalitesi İzleme alanlarında da çalışabilir. Endüstriyel / Mesleki Hijyen ve Kamu & İş Yeri İzleme.

partikül-ölçüm-cihazı 


Temtop PMD 351 partikül sayacı taşınabilir, tam özellikli, pille çalışan bir el tipi kitle monitörüdür. Aynı anda beş önemli kütle aralığı (PM1, PM2.5, PM4, PM10 ve TSP) sağlayabilir. Bu kullanımı kolay, son derece portatif, boyut seçici kitle monitörü ile çevreyi araştırın. Bu küçük hafif alet, 900gr, çok çeşitli değerlendirme uygulamaları için mükemmel bir araçtır.

Temtop PMD 351 partikül sayacı, kullanıcı dostu ve verimli çalışma sağlamak için senven ön panel düğmeleriyle kullanımı kolaydır. Temtop PMD 351 partikül sayacı ile numune geçmişini ekranda kolayca görüntüleyebilir veya USB portu üzerinden veri aktarabilirsiniz. Temtop PMD 351 partikül sayacı 2.000.000 örnek olayı kayıt alır.

 

Ürün Sipariş Kodu: PMD 351

   

İç hava kalitesine bağlı kayıt ihbar ölçüm ve gösterim cihazları

 

 HAVA KALİTES CİHAZLARI İÇİN TIKLAYIN 

 

 

 

 

Aerosol partikül toz ölçüm cihazı

Partikül ölçüm cihazı PMD351 Taşıma çantası ile birlite kit halide gelir.

Uygulama
HVAC - HVAC SİSTEMLERİNİN DÜZGÜN VE VERİMLİ OLARAK ÇALIŞTIRILMASI
Temtop PMD 351 partikül sayacı, HVAC sistemlerinin sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlamak için yararlı seçilmiş sensörler ve el cihazları sunar. Temiz ve verimli çalışmasını sağlamak için sistemdeki partikülleri izleyebilir. Monitörlerimizden gelen veriler, kanal temizliği, filtre değişimi veya diğer müdahaleler gibi bakımın ne zaman gerekli olduğunu belirlemeye yardımcı olabilir. Temtop partikül sayacı ekonomik ve güvenilirdir.

LABORATUVAR - KONTROLLÜ MEKANLARA UYGUNLUK
Temiz odalar ve kontrollü ortamlar, düzgün çalışması için sınırlı partikül madde varlığına dayanır. Kontrollü bir alanda uyumluluğu doğrulamak ve uyumluluğu sürekli olarak izlemek için Temtop, bir dizi taşınabilir el tipi ve küçük ayak izi tezgah üstü partikül sayacı sunar. Cihazlarımız güvenilir, uygun maliyetli ve 0,3 ila 10,0 mikronluk bir dizi partikül boyutunu ölçebilir. Temtop partikül sayaçları, belirli üretim süreçleri için ortamları nitelemek amacıyla kullanılır.

İMALAT - MONİTÖR TESİS FONKSİYONLARI VE SÜREÇ KONTROLLERİ
Bazı imalat işlemlerinde, havadaki partikül sayısının azaltılması kritik önem taşır. Bileşenler ve işlemler toz, havadaki mikroplar, aerosol partikülleri ve eser nem ile etkileşime girdiğinde verimler önemli ölçüde düşer. Kusurları en aza indirmek ve tutarlı kalite sağlamak için Temtop bir dizi taşınabilir ve küçük ayak izi parçacık sayacı ve kitle monitörü sunar. Bu cihazlar, tesis fonksiyonlarını ve proses kontrollerini izlemek için kullanılır. Bunlar genellikle imalat kalite güvencesi ve kontrol programlarının vazgeçilmez bir unsurudur.

Temtop PMD 351 partikül sayacı ayrıca Biyolojik İzleme, Kontrollü Ortamlar, Toz İzleme, Filtre Testi, Yiyecek ve İçecek, HVAC Uygulamaları (HVAC Kontrolü), İç Hava Kalitesi İzleme alanlarında da çalışabilir. Endüstriyel / Mesleki Hijyen ve Kamu & İş Yeri İzleme.Ürün Sipariş Kodu: PMD 351

Ölçülen Toplam Partikül Değerleri: PM1, PM2.5, PM4, PM10 & TSP

Lorem ipsum dolores


Teknik özellikler
Ölçüm Aralığı: 0 ~ 1000 μg / m³
Doğruluk: ±% 10
Çözünürlük: 0.1 μg / m³
Işık Kaynağı: 50mW, 780nm
Örnekleme Dönemi: 1 dk
Akış Hızı: 2.83 L / dak
İletişim: USB / RS-232
Bellek: 2.000.000 okuma
Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 ℃
Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 ℃
Şarj Süresi: 3.5 saat
Çalışma süresi: 8 saat
Ürün Boyutu: 170 x 110 x 48 mm
Ağırlık: 32 ons


Neler Dahil:

Aerosol Kütle Monitörü x 1
Filtre Tüpü x 1
USB Flash Sürücü x 1
RS-232 Seri Dönüştürücü Kablosu x 1
Pil Şarj Cihazı / Adaptör x 1
AC Güç Kablosu x 2
Kullanım Kılavuzu x 1
Taşıma Çantası x1