0


KISMİ DEŞARJ SİNYAL JENARATÖRÜ VE KALİBRASYON TEST CİHAZI 

PMDT-CL51 Çok Fonksiyonlu Sinyal Üreteci


PMDT-CL51 Çok Fonksiyonlu Sinyal Oluşturucu, Akustik Emisyonları (AE) ve Geçici Toprak Gerilimi (TEV) Kısmi Deşarj sinyallerini simüle etmek için kullanılır. Bu jeneratör tarafından üretilen sinyaller, PDetector (Handheld Online Partial Discharge Detector) gibi PMDT ürünleri kullanılarak tespit edilebilir. Ayrıca, kolaylık ve işlevsellik için parlak yeşil LED'ler kullanan, okunması kolay bir ekranla donatılmıştır. Her iki sinyal türü için dört farklı PD sinyali üreten dört farklı modla birlikte gelir. TEV sinyal gücü ve AE sinyal dalga biçimi ve gücü, veri gösterimi amacıyla ayarlanabilir. Kullanıcılar, PDetector aracılığıyla sinyal okumalarını kaydedebilir ve verileri daha fazla görüntüleme ve analiz için PMDT tarafından sağlanan yazılım aracılığıyla yükleyebilir. Çok Fonksiyonlu Sinyal Üreteci ayrıca kullanıcılara, doğru performans sağlamak için gerçek saha testinden önce PDetector sensörlerini kalibre etme yeteneği sağlar ve yeni kullanıcıların kısmi deşarj teorileri ve PDetector'ın nasıl çalıştığı konusunda eğitilmesi için harika bir fırsat sunar.


 
 

PMDT-CL21 UHF Sinyal Üreteci

PMDT-CL21 UHF Sinyal Oluşturucu, Ultra Yüksek Frekans (UHF) Kısmi Boşalma sinyallerini simüle etmek için kullanılan elektromanyetik sinyaller üretir. Bu jeneratör tarafından üretilen sinyaller, PDetector gibi UHF sensörü kullanılarak PMDT ürünleri kullanılarak tespit edilebilir. Ayrıca, kolaylık ve işlevsellik için parlak yeşil LED'ler kullanan, okunması kolay bir ekranla donatılmıştır. Dört farklı tipte PD sinyali üreten dört farklı modla birlikte gelir, bunların sinyal gücü ve modelleri gösterim amacıyla ayarlanabilir. Kullanıcılar veri okumalarını PDetector gibi cihazları aracılığıyla kaydedebilir ve verileri daha fazla görüntüleme ve analiz için PMDT tarafından sağlanan yazılım aracılığıyla yükleyebilir. UHF Signal Generator ayrıca, kullanıcılara doğru performans sağlamak için gerçek saha testinden önce PDetector sensörlerini kalibre etme yeteneği sağlar ve yeni kullanıcıların kısmi deşarj teorileri ve PDetector'ın nasıl çalıştığı konusunda eğitilmesi için harika bir fırsat sunar.

PMDT-CL22 UHF SİNYAL JENERATÖRÜ

PMDT-C22 UHF Sinyal üreteci sahada bulunan gerçek kısmi deşarj sinyalleri olarak aynı frekans, dalga şekli, faz ve diğer özellikleri ile ultra yüksek frekans (UHF) SİGNAL üretebilir. Kısmi deşarj meydana geldiğinde yüksek voltajlı güç ekipmanının UHF sinyal özelliklerini simüle etmek için kullanılır. PMDT-CL22, Korona, Yüzer, Elektrot gibi Kısmi deşarj analog sinyalleri, bir boşluk deşarjı sağlar, UHF sensörlerinin kalibrasyonunda ve Kısmi Boşalmayı simüle etmek için test cihazlarının eğitiminde kullanılır.