ELEKTRİK TESİSLERİNDE ELEKTRİKÇİNİN KULLANDIKLARI MALZEMELERİN TEST SÜRELERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

LÜTFEN DİKKAT...!!!

İZOLE ELEKTRİKÇİ ELDİVENİNDE RAF ÖMRÜ YOKTUR VE YASAL OLARAK 6 AYDA BİR TEST EDİLMELİDİR.

LÜTFEN AYRINTILI BİLGİLİ İÇİN BİZİMLE TEMAS KURUNUZ

Elektrikle Çalışan Her düzey elektrik şebekesinde Kullandıkları malzemelerin Test Süreleri NFPA 70E ve OSHA nın belirtikleri test periypodları şöyledir. (Avrupada yapılan işlem bu tarih sonunda tüm malzemeler kullanımdan kaldırılır/ geri dönüşüme gönderilir)

   1. İzole Eldiven Test periyodu her bir 6 ayda bir kez.
   2. İzole Kolluklar için test periyodu her bir 12 ayda bir kez
   3. İzole paspaslar için test periyodu her bir 12 ayda bir kez
   4. İzole çubuklar/stankalar için test periyodu 24 ayda birdir  

  5. Geçici topraklama malzemeleri için test süresi her bir 3 yılda bir kez

 

Slisbury By HONEYWELL İle İş Güvenlik Malzemeleri İle Önlemleri Alanlar İçin Aşağıdaki Avantajlar Dikkate Alınmalıdır.

1. Satın alma için tekrar tekrar zaman harcanmaz

2. Uzun vadede daha ekonomiklik sağlanır (3 yıl en kötü ihtimalle)

3. Konforlu bir çalışma sağlanmış olur

4. Dünyanın En güvenilir firma ürünü ile hem işletmeniz hemde personeliniz gönül rahatlığı ile çalışır

DAHA FAZLASI İÇİN   
TIKLAYINIZ...

  
Elektrik kurumlarının özellikle dahilinde bulunan binlerce malzemeyi Avrupa ve Amerika Normlarına göre periyodik testlerden geçirmeleri gerektiği düşünüldüğünde özellikle İş güvenlik departmanlarına çok büyük görevler düşeceği aşikardır bu amaçla kurumların test merkezlerini bünyelerine kurarak ellerinde miadı geçmiş tüm malzemeleri Amerika ve Avrupa Normlarına göre periyodik testlere tabi tutmaları mutlaka gerekmektedir. Özellikle Güneş Işınlarına ve ultraviyole ışınlarına Maruz kalan kauçuk malzemeler ömrülerini çok kısa sürede tamamladığı unutulmamalıdır. Salisbury by HONEYWELL ürünleri çok özel işlemlerden geçmektedir. Amerika'da izole malzeme test ve sertifikasyonu konusunda HANCO öncü kuruluş olarak malzeme test ekipman üretimi yapmaktadır Avrupada ise bu sektör henüz yoktur buda Avrupada üretilen malzemelerin raf ömrü ve kullanım ömrü sonunda teste tabi tutulmasına gerek olmadığı sonucunu çıkartmaktadır. Salisbury izole malzemeleri ve giyecekler kullanım kuralları dikkate alındığında Testlerden geçen nadir markadır. Salisbury by HONEYWELL tüm malzemeleri Standart dışında üstün ve taklit edilemez özelliklere sahiptir.

 

 

 

ELDİVENLERİNİZİ 6 AYDA BİR TEST EDİYORUZ.

Hanco By HANNON

ASTM VE IEC Normlarına göre eldivenlerin 6 ayda bir testten geçmesi gerekmektedir. Eldivenlerin izolasyonunu test ederek güvende kalın.
Salisbury dışındaki tüm eldivenler ya atılıp yeniden satın alınmalı yada 6 aylık periyodik izolasyon testlerinden geçmelidir. Salisbury eldivenler ile uzun süreli kullanıma sahip olursunuz.
Dikkat: Salisbury dışındaki Tüm Eldivenler IEC EN60903:2003 göre eldivenler ya test edilmeli veya kesinlikle geri dönüşüm tavsiye edilmekle birlikte Salisbury izole eldivenlerde ise ASTM sadece 6 aylık testler tavsiye edilmektedir. 

 

 
Klas 00 ile Klas 4 Arası Tüm Eldivenlerinizi Test Ediyoruz...

 

Ürünlerin Detayına Git...  

İZOLE PASPAS TEST

Hanco By HANNON

Klas 00 ile Klas 4 arasında işletmenizde bulunan tüm paspasları yıllık olarak test etmeniz gerektiğini biliyormusunuz...!  ACENERSİS Olarak işletmeniz dahilinde bulunan tüm izole paspaslarınızı 12 ayda bir test ediyor ve sertifikalandırıyoryuz.


 


 

 
Ürünlerin Detayına Git...

 

İzole Paspaslarınızı test ederek sertifikaları ile teslim ediyoruz.

 

 

 

TÜM İZOLE ÇUBUKLARI TEST EDİN

Hanco By HANNON

Kurtarma çubukları, izole voltaj dedektörleri, izole stankalarınızı uygun gerilim seviyeleri ile test ediyoruz izole bildiğiniz fiber malzmelerinizin periyodik testten geçiriyor ve doğruluklarını belirliyoruz.

Tüm izole stankalarınızı 24 ayda bir test ettirmeniz gerekmektedir.

 

Ürünlerin Detayına Git...

Vitrek 4700 İle İzole Malzeme Test Cihazı Doğrulama

Vitrek

Vitrek 4700 cihazı ile test ve tekrar test edeceğiniz personel iş güvenlik malzemeleri test makinası yeniden yüksek gerilimlerinin doğrulanması istenebilir bu durumda 4700 Cihazı ile İzole malzeme test odası cihazınızın çıkış elektrotlarında bulunması gereken voltaj seviylerini Vitrek 4700 cihazının problarına bağlıyarak Hipot İzolasyon test cihazınızı ispata çağırabilirsiniz.

 

 

                       Ürünlerin Detayına Git...

 

İzole Test Cihazı Doğruluk ve İspat Cihazı

Hanco İzole Bot Test Makinası

HANCO

Hanco izole bot ve izole ayakkabılar için test odaları üreten dünyadaki öncü firmadır. Hanco ile İzole eldiven, izole botlar, izole kolluklar ve izole baretler tek makinada test edilerek malzemelerin test periyodu sonunda doğrulukları test edilir. Kanunen yapılması zorunlu testlerdir.


 

 

                      Ürünlerin Detayına Git...

 

Her Tür İzole Bot ve İzole Ayakkabı Test Makinaları

 

 

Hanco izole elektrikçi eldiveni test cihazı

 Hanco İzole Elektrikçi Eldiveni Test Cihazı