0

Safety Suite Worker

-

 

Honeywell SafetySuite Çalışanların Uyumluluk Yazılımı

 

Mühendis ve Teknisyenlerin Güvenli Çalışmaları İçin Hazır Olmalarına İlişkin Gerçek Zamanlı Görünürlük 

 

Çalışanlarınız Güvenli Şekilde Hizmet vermesi İçin Malzeme ve Eğitim Açısından Hazırmı..?  

Daha çok güvenlik yöneticisi veya operasyon lideri pozisyonundaysanız, bu soruya güvenle cevap verebilme mücadalesi içindesinizdir. Çoğu zaman ekipman denetimleri, çalışan eğitimi ve diğer güvenlik uyumluluk faktörleri ile ilgili önemli bilgiler anahtar önemde işlerdir, ancak bunlar çok büyük ihtimalle elektronik tablolara, veri tabanlarına ve kağıt tabanlı sistemlere gömülür ve öylece kalır ve bu günümüzde artık kullanılmamaktadır.

 

İşte bu yüzden Honeywell Worker SafetySuit bulut tabanlı yazılımı geliştirdi.
Personelinizin güvenli çalışma yapmaya hazır olmalarında, tek bir merkezi arayüzde gerçek zamanlı görünürlük sağlayan, bulut tabanlı bir araç olarak eşsiz kolyalık ve üstün personel güvenliği sağlar.

Bu bulut tabanlı yazılım ile HONEYWELL SafetySuit'in parçası olarak hızlı ve kolaylıkla aşağıdakileri görebilirsiniz

  • Her ekipmanın uyumluluk durumu
  • Personelin imzaları
  • Personelin eğitim durumu
  • Ve dahası.

Parmaklarınızın ucunda uyumun doğru bir resmi...

Anında görünürlükle - bir web tarayıcısından, ihtiyacınız olduğunda - Personelin ve ekipmanlarınız için maliyetli arıza sürelerine neden olan uyum sorunlarını önleyebilirsiniz. Her şey kurumsal riskleri yönetirken ve çalışanların güvenini sağlarken İşletme için değer yaratmanın yanı sıra, Personelin Uygunluğu, bir güvenlik yöneticisi olarak sizin için değer yaratır ve sizi yükümlü yönetimden kurtarır. Böylece e-tablo yapmak yerine Personeli daha güvenli hale getirmek için daha fazla zaman harcayabilirsiniz.