0

 

HASTINGS KABLOSUZ TERMAL SICAKLIK PROBU SENSÖRÜ

DOĞRUDAN TERMOGRAFİYE GÖRE ÇOK DAHA DOĞRU VE KESİN SICAKLIK ÖLÇME

HER TÜR METAL YÜZEY VE ALANDAN DOĞRUDAN TEMAS İLE SICAKLIK ÖLÇME

HAVAİ HAT VE YER ALTI YÜKSEK GERİLİM HATLARINDA DOKUNDURURARAK SICAKLIK OKUMA

 Made in USA

 


Kablosuz Havai hat sıcaklık okuyucu sensör Ölçümleri, cam elyaf sondasının ucu ile doğrudan temas yoluyla alınır. Bu doğrudan temas özelliği “yayılma etkisini” ortadan kaldırır ve temassız sensörlerden veya termal lensli kameralardan daha doğru okuma sonuçları üretir.

Probda bulunan yaylı bir kılavuz plaka, cihazın yerleştirilmesine yardımcı olur ve her boyutta yuvarlak veya düz nesnelerde kullanım için izin vererek geri çekilmeyi sağlar.

Dahili bir LCD alıcısı gerçek zamanlı sıcaklıkları okur ve üç ayrı okuma için geçici hafıza depolamaya izin verir.

 

        WIRELESS SICAKLIK OKUYUCUNUN ÖZELLİKLERİ

  • Hastings Kablosuz Canlı hat Probu, fiziksel sıcaklığın ölçülmesi için kullanılabilir
  • Transformatörler, iletkenler ve konektörler gibi herhangi bir enerji verilmiş veya enerjisiz donanım veya nesnenin ısısı doğrudan ölçülebilir
  • Hastings Tel-O-Pole Serisi ile primer kullanım için tasarlandı, ünite iletebilir ve 15metre (tipik) mesafelere kadar ölçümler alırsınız.
  • Ölçümler, cam elyafı stankanın ucuna doğrudan bağlı cihazın hatta doğrudan dokundurulması ile okunur.
  • Doğrudan temas özelliği, temassız sensörlerde veya termal lensli kameralarda geçici okumalarda yanlışlığa neden olan “emisyon etkisini” ortadan kaldırır.
  • Yay yüklü kılavuz plakası, herhangi bir boyut veya düz nesne üzerinde ölçümlerin yapılmasına izin vermek için geri çekilirken cihazın konumlandırılmasına yardımcı olur.
  • LCD Ekran alıcısı gerçek zamanlı sıcaklıkları okur ve geçici belleğe izin verir 3 ayrı okumaya kadar saklama yapabilir.