0

 

 

 

RALSTON ControlPak Saha ve Laboratuvar Tipi Hassas Basınç Kalibratörü


Sahada Bulunan  Basınç Cihazlarınızı Kalibre Edin...


Dünyanın İlk ve Tek Saha Basınç Enstrumanları İçin Kalibrasyon Cihazı

 

Ralston ControlPak, sahada veya laboratuarda harici bir sıkıştırılmış gaz kaynağı üzerinde hassas kontrol için tasarlanmış bir manuel basınç kontrolörüdür. Entegre hacim kontrolörü ile kullanıcının basınçlı gaz basıncını en yüksek hassasiyetle ve elektronik basınç kontrolörlerinin maliyetinin çok altında manuel olarak ayarlamasına olanak tanır.

 

Tam Ölçekli Hassas Basınç Kontrolü

Büyük bir basınç dengeleme pistonu ile ControlPak etkileyici bir yatak açma sistemine sahiptir. Tek bir kurulumda, bir teknoloji aşırı hassasiyetle ultra hassas düşük basınçlı diferansiyel veya yüksek basınçlı statik basınç kalibrasyonları gerçekleştirebilir. Basınç dengeli ince ayar pistonu, 0,03 psi (200 kPa) ila 3000 psi (20 MPa) arasında parmak ucunun kontrolünü sağlar. Kalibrasyonlar sırasında kolay okuma için doğrudan bir Ralston FieldLab, Ralston Field Gauge veya herhangi bir referans cihazı monte edebilirsiniz.

 

 


ControlPak Özellikleri

Tescilli, basınç dengeli ince ayar pistonu, 0.03 psi (200 kPa) ila 3000 psi (20 MPa) arasında son derece hassas bir basınç kontrolü sağlar
İnce ayarlı piston, doldurma, balans ve havalandırma valflerinin tümü tek bir hafif, kompakt üniteye dahildir
Tutamak, Ralston Quick-test ™ doldurma valfi ve çıkış bağlantıları, hortumlar ve adaptörler içerir
Düşük hacimli Hızlı test hortumu, gösterge adaptörü ve proses bağlantısı ControlPak'a diş sızdırmazlık maddesi veya anahtar olmadan takılabilir
Yumuşak oturmalı vanalar sistemi doldurmayı ve havalandırmayı çok hassas hale getirir
USA yapılmış.

 Saha Kullanımına Hazır Yapı

ControlPak, çamur, yoğun ısı ve aşırı soğuğa dayanacak şekilde tasarlanmış dayanıklı, taktik bir plastikle kaplanmıştır. Kamyonunuzdan çekin, sıkıştırılmış gaz tankınıza bağlayın ve test edilen cihazınızın bulunduğu yerde kalibre etmeye başlayın. Ürünle birlikte verilen Ralston Quick-test ™ bağlantıları, hortumlar ve referans göstergesi adaptörleri ile birleştirilmiş sağlam ControlPak, test basıncında hızlı ve hassas kontrol için ihtiyacınız olan her şeyi, tam da ihtiyacınız olan yerde içerir.