0

 

SENSE-2 Sentetik ve Mineral Yağ Sensör

 

Transformatör Yağ Analiz İzleme ve İhbar Kiti

 

Kolay Montaj Gerçek Verilere Dayalı Trafonuzun Yağ Kontaminasyonuna Bağlı Koruma Sağlayın

 

Kritik Önemdeki Trafolar İçin Yağ Durumu İzleme Sensörü

 

Kritik Önemdeki Jenertaörlerin Yağ İzleme Analiz İhbar Yeteneği

 

Kritik Önemdeki Makina Yağlarının Kirlilik Durumlarını Önceden Öğren ve İhbar Alın

 

Kritik Önemdeki Rüzgar Santralleri İş Makinaları ve Gemiler İçin Online İzleme Sensörü

 

Tak-Çalıştır TDN Sensörü İle Yağın Olması Gereken Değerini ASTM Ve IEC Normlarına Bağlı Kalarak Anlık İzleyin

Raporlayın ve Limit Koyun İster Lokal Ekrandan İsterseniz Cebinize Alarm İsteyin..!

 

 

 

 

 

trafo-yağı-analiz-sensörüCanlı çalışan herhangi bir ekipmana kolayca sonradan takılabilen, sürekli gerçek zamanlı yağ analizi ve ekipman bakım durumu bilgisi sağlayan gerçek zamanlı yağ analiz kiti.

  • BASİT KURULUM – Tak ve Çalıştır kiti.
  • HER YAĞ TÜRÜ VE HER EKİPMAN – Basit yenileme seçeneği.
  • ÖNGÖRÜCÜ BAKIM – Ekipmanın ne zaman bakıma ihtiyacı olduğunu doğru bir şekilde tahmin edin.
  • OLAY UYARILARI – Anında tespit ve uyarı.
  • BAKIM MALİYETLERİNİ AZALTIN ​​– Zamana değil ihtiyaca göre.
  • KESİNLİK SÜRESİNİ AZALTIN ​​– Ekipman kullanılabilirliğini optimize edin.
  • KARBON AYAK İZİ – Yağ ömrünü güvenli bir şekilde en üst düzeye çıkararak ESG hedeflerine ulaşın.  Ürün Sipariş Kodu :  TANDELTA SENSE-2


 

  

Trafo ve Makina Yağlarında bulunan birden fazla Kontaminasyona Bağlı ASTM VE IEC Normlarına Uygun Raporlama ve İhbar

SENSE-2, herhangi bir ekipmana kolayca sonradan takılabilen eksiksiz bir gerçek zamanlı yağ durumu analizi ve ekipman sağlığı izleme kitidir. Gerçek zamanlı yağ durumu analizi ve izlemenin birçok avantajından anında yararlanmanızı sağlar: daha az yağ kullanımı, daha az bakım maliyetleri ve önleyici arıza tespiti. Yatırımın geri dönüşü birkaç ay kadar kısa bir sürede gerçekleşebilir.

OQSx-G2 sensörü etrafında oluşturulan yağ, gerçek zamanlı olarak moleküler düzeyde sürekli olarak analiz edilir, kaydedilir ve birlikte verilen EXPRESS ekranında gösterilir. Bu, bakım mühendislerinin yağın ve ekipmanın durumunu anında bilmesini ve anlamasını sağlar. Yerleşik analizlerimiz, beklenmeyen kirlenme, yağ aşınması veya bırakılması durumunda pahalı hasarlara veya arızalara neden olabilecek, görülmeyen dahili ekipman sorunlarının tespit edilmesi durumunda otomatik uyarıları tetikler. Yerleşik veri kaydedici ve kablosuz arayüzler, daha fazla analiz için verilerin indirilmesini kolaylaştırır.

SENSE-2, herhangi bir ekipmana hızlı ve kolay kurulum için gereken her şeyi içerir; özel bir eğitim veya beceri gerektirmez.

 

 
Tan Delta teknolojisi, yağı moleküler düzeyde gerçek zamanlı olarak sürekli olarak analiz eder ve ekipmanın çalışması yağın aşınmasına neden olduğundan durum değişikliklerini doğru bir şekilde takip eder. Değişim oranı projeksiyonu, güvenilir optimum bakım tahminine ve güvenli aralık artışlarına olanak tanır, böylece maliyetler azalır. Kirlenme veya ekipman sorunları, anında tespit edilen trend ani yükselişlerine neden olur ve gereksiz arızaları ve ekipmanın ömrünü kısaltan aşınmayı önlemek için anında değerlendirme ve eyleme geçme olanağı sağlar.

trafo-yağ-izleme-sensörü

gemi-yağ-izleme-sensörü