Özellikler :
Nominal giriş
V: 75mV, 50V, 100V, 220V, 300V, 380V, 400V, 500V, 700V;
I: 0.5A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A
Çıkış sinyalleri
10000 sayım birimi
Kesinlik
Gerilim için %0,2;
Güç için %0,5.
Giriş empedansı
yaklaşık sıfır
Yanıt süresi
300 ms
Doğrusal ölçüm aralığı
Nominal giriş akımının 0 - 1,2 katı
Aşırı yük kapasitesi
Nominal giriş akımının 30 katı, 5 saniye
Statik akım
80mA
Güç kaynağı
+12V, +24V DC
İzolasyon gerilimi
2500V DC, 1 dakika boyunca
Termal kayma
350 ppm/°C
Ortam sıcaklığı
-25℃~+70℃
Montaj tipi
35 mm DIN rayına veya vidalı montaj