0

   

 

1855 YILINDAN BU YANA SANAYİ TESİSLERİNE YENİ BAKIŞ AÇILARI VE KÖKLÜ ÇÖZÜMLER

 

Salisbury Buşing Bara ve Şalt Tesisleri İçin Toprakalama Teçhizatları


UNUTMAYIN HER BİR TESİSİN KENDİNE ÖZGÜ BİR YAPISI VARDIR


BİZİM İSE TÜM BU ÖZGÜN YAPILARA 600 ÇEŞİT ÜZERİ ÇÖZÜMÜMÜZ VAR..!

 

Bara, transformatör veya şalt tesislerinin bakım onarım ve iyileştirilmesi istendiğinde topraklama teçhizatlarımız uzun yıllara dayanıklı olup güvenli bir şekilde statik enerjinin topraklanmasında kullanılabilir teknolojiler içeren ultra dayanıklı ve ultra kullanışlı teçhizatlardır.  Tesisin yapısına uygun çözümler için lütfen bizimle doğrudan iletişime geçin veya İş Güvenlik sayfalarımıza göz atın

 -

 

Topraklama teçhizatı aparatları ve kolaylaştırıcı bronz, sertleştirilmiş aleminyum ve yüksek kısa devre akımına dayanıklı saplamalar

 

 Sipariş Kodu :  24307

Açıkalamalr :  
Sınıf / ASTM Sınıfı: 5 / B
İletken üzerine geçirilmiş esnek ve koruyucu kolluklar
Tırtıklı Düz Çene
Kısa Devre Sürekli Akım: 500 RMS Amper, 50 Hz
Ağırlık: 1kg. (8) Salisbury 2024 Bakır ASTM Sınıf 3,  2/0 Dişli Topraklama Yüksüğü
Uzun süreli düşük direnç için, sıkıştırma Topraklama yüksüklerii, kablo tellerini bir kelepçedeki kılavuzlu bir göbeğe vidalanan dişli bir saplamaya bağlar

Özellikleri:

Bronz veya alüminyum gövde kelepçelerinde kullanım için örtülmemiş

Kalay kaplı bakır
Somun ve kilit pulları temas basıncını arttırır ve tertibatı emniyete alır
5 / 8-11 UNC dişli saplama ile üretilmiştir
Ağırlık: .4 lbs.
ASTM notu 3
Kablo kesiti: 2/0 (50mm) ve sar
Yalıtım kalıp kodları: T&B 60

 

 

 

og-bara-topraklama

 

 

 

Sipariş Kodu :3 Fazlı Sistemler için 4 Adet kelepçe, 50mm iletken kablo ve orta noktadan toprağa 2.4metre ve her fazdan ortak noktaya 1.8metre uzunluğunda iletken set. 

Açıklamalar :

SALISBURY 4 yollu topraklama seti, 3 fazlı wye sistemleri için önerilir. Çoklu topraklama merkezleri için oldukça dayanıklı ve uzun yıllar mühendislik deneyimi ile tasarlanmış ve hesaplanmış toprakalama teçhizatlardır.

  

Sipariş Kodu: GS4063

Salisbury GS4063 4 Yollu Monte Edilmiş Elektrik Topraklama Seti 4 telli, 4/0 kablolu ve dört 2025 korumasız bakır yüksüklü, Salisbury 2374 dört yollu konnektör, dört Salisbury 21190 toprak soketi kelepçesi ile birlikte gelir.

Bronz alaşımdan yapılmış 21190 Soket Kelepçesi, 1 inç (25,4 mm) soket boyutuna ve 5/8 ”-11 UNC dişli delik açıcıya sahiptir. Soket kelepçeleri,  ve kelepçelerin kabloların entegre edildiği noktalar ngerilimi azaltma için Type II Salcor dirsekleri desteğine sahiptir.

 

 

yg-hat-topraklama

 

 

Sipariş Kodu : 24308

Açıklama : Salisbury önceden monte edilmiş topraklama seti. 24308, 2/0 sarı topraklama kablosuna, 300cm ortak nokta konnektöre ve 180cm kadar üç kol konnektöre bağlı, oluşan gerilmeleri önleyen dirsekler, düz, 1,5 "C alüminyum kelepçeleri içeren 4 Yollu Elektrik Topraklama Setidir. İletken kesiti 50mm ve sarıdır, diğer seçenekler için bizimle görüşün.

Bu topraklama seti ASTM F 855 gereksinimlerini karşılar.