0

 

      2000 ÇEŞİT ÇİFT İZOLE CEMENTEX EL ALETİ İLE RAKİPSİZ..!
  
                                             İŞİNİZİ CİDDİYE ALIYORUZ..! 

       
EL ALETİ ELİNİZDE İKEN ARK PATLAMASI MEYDANA GELİRSE EL ALETLERİ ELİNİZE YAPIŞIR...!  
 
      
El ALETLERİNİZ HALA İZOLEMİ..!? NASIL TESPİT EDECEKSİNİZ..!? ARTIK ÇOK KOLAY...!

TÜRKİYENİN EN KAPSAMLI ÇİFT İZOLE EL ALETLERİ..!


          Çalıştığım Sistemde Hala Statik elektrik var mı..!?
          Elektriğin varlığından mı şüphe ediyorsunuz..!?
          Elektriği kesemiyor ve çalışma yapmak zorunda mısınız..!?
          Çalışırken el aletleri kırılıyor mu..!?
          Mevcut El Aletlerinizin Dış Kılıfı Aleve Dayanıklı mı..?


EL ALETİ ELİNİZDE İKEN ARK PATLAMASI MEYDANA GELİRSE EL ALETLERİ ELİNİZE YAPIŞIR...!!!

PEKİ  El ALETLERİNİZ HALA İZOLE Mİ..!? NASIL TESPİT EDECEKSİNİZ..!?  ARTIK ÇOK KOLAY...!

   
  izole-tork-anahtarıCırcır tork anahtarları ile elektrikçi çok zor ve ulaşılması zor alanlara kolaylıkla ulaşarak her işini çok rahatlıkla yapabilir, Bataryalı sistemler, UPS Sistemleri, enerjili sistemler için izole eldiven için tasarlanmış tutma kolu geniş ve ek uzatma kollurı ile modüler çok üstün ve karşılıksız, rakipsiz çift izole el aletleri ile öne çıkar.

 
CEMENTEX (made in USA) İzoleli Elektrikçi El Aletleri Dövme Damla Çelikten imal olup çok yüksek kalitede elektrikçi el aletleri, cırcır el aletleri sınıfında olan malzemedir. Korozyon dayanıklı bu Elektrikçi El Aletleri Tersanelerde, Demir Çelik Sektöründe, Çimento Sektöründe, ağır endüstriyel tesislerde, Labaratuvarlarda, kağıt endüstrisinde, Kağıt hamuru yapılan işletmelerde, ilaç sanayinde, yiyecek üretim sektöründe, sıvı üretim sektöründe, havacılık sektöründe özellikle kullanılır ancak daha yüzlerce farklı uygulamada (Lütfen diğer kullanım alanları için katalog indiriniz) özellikle üretim aşamasında sağlık problemi çıkaracak toz, çok küçük metal parçalarının sorun olabileceği yüzlerce çok önemli üretim tesislerinde, labaratuvar ortamlarında kullanılan el aleti olmanın yanında çift izolasyonla ve arka/ aleve dayanıklı dış plastik kılıf ile dünyada kendi kategorisinde tek olan ürünlerdir.

Cementex el aletleri aynı zamanda çift izoleli olup 1000VAC seviyesine kadar kullanılabilir ancak bu Elektrikçi El aletleri Cementex tarafından 10.000VAC testlerine tabi tutulmuştur.

  • IEC 900 Standartlarını karşılayan izole el aletleri.
  • Şu anda bulunan ASTM F1505-07 Standardlarını fazlası ile karşılayabilen izole el aletlerdir.
  • Sağlık bakanlığı direktiflerini ve çalışma bakanlığı tavsiyelerini fazlası ile karşılar.
  • NFPA 70E güvenlik satandartlarını tamamı ile karşılar.
  • 10,000 VAC  Voltajına Dayanım Testleri ile Test ve 1000V kadar maruz kalınan voltajlarda kullanım.
  • Darbe dayanımlı & Tutuşma Geciktirici İki renkli izole metaryal.


Çift izoleli bu  Elektrikçi El Aletleri aynı zamanda iki aşamalı renk içerir iç renk kavun içi ve dış renk mavidir, yada iç renk sarı dış renk turuncu olduğundan alt taraftaki renk üsten görülürse çift izole elektrikçi el aletleri yalıtım düzeyini kaybetmiş sayılır ve değiştirlmesi önerilmektedir.

       Cementex Elektrik El Aletleri Kataloğumuzu İndirin   TIKLAYINIZ..!


Not: İzole elektrikçi el aletleri seçerken kullanacağız el aletlerinin inç'mi yoksa mm'mi olduğuna dikkat edeniz ve seçiminiz buna göre yapınız.
                                                                                                   
                                              
izole-alyan-takımıizole-elektrikçi-el-aletlericift-izole-elektrikci-el-aletleri
KATALOG NO: Cementex ITS-60B/T-DLX-W 

59 parça izole el aletleri tork anahtarı dahil. aletinden oluşur. Dikdörtgen ayna, yıldız  ve düz çift izole tornavida takımı, somun sökücü vb malzemelerden oluşur.

KATALOG NO: ITS-69B-METRİK
Bu izoleli Elektrikçi El Aletleri 40 parçadan oluşur ve kurum dışında yada dışarda bulunan elektrik noktalarına müdahalede kullanılır, dış müdahale için seçilen kit ise izole lokma takımı, izole tornavida, izole alyen, elektrikçi tornavida, izole el aletlerinden oluşmaktadır ve bu el aletleri daha çok dış mekanlarda ve açık sahada yapılacak operasyınlarda kullanılır, ancak benzer olarak olarak dahili mekanlarda, fabrika sahası, şalt sahası, panolarda yapılacak müdahalelerde ise Katalog No:S10TK25 kodlu ürün tercih edilebilir.

KATALOG NO:TR-14 HINGEED TOOLS

CEMENTEX
PENSE: 9 " Hatçılar için, 7" karga burun,  7" diagonal kesici, 9" kablo kesici,  7-5/8 katı kablo sıyırıcı, 10" kablo sıkıcı, 10", 12", 16" çeşmeci kerpeteni, 10" kilitlemeli kablo kesici, 6" Mag feneri. ve rulo şeklinde taşıma torbası.


 

-         izole-alyan-takımı
 KATALOG NO: Cementex ITS-30B, 1000 Volt Elektrikçi el aletleri bu izoleli Elektrikçi El Aletleri 30 parçadan oluşmaktadır ve 1 adette taşıma çantası içermektedir. Yıldız tornavida Seti, tornavida seti, kablo sıkacağı, kablo makası, KATALOG NO:ITS-MB430M, 30 parçadan oluşan bu metrik çift izoleli Elektrikçi El Aletleri Plastik sert taşıma çantalı olup çift izole ve dişli anahtar dahildir.
CEMENTEX MARKA
 KATALOG NO: ITS-60B/T 59

Cementex izole el aleti kiti ITS-60B/T 59 parçadan oluşur ve izole tork anahtarı kite dahildir.izole L tipi allen anahtar, tornavida seti, kurbağacık, pense, yankeski, tornavida,

zBu izoleli Elektrikçi El Aletleri 58 parçadan oluşmaktadır. Bu el aletleri inç ve mm olarak belirtilebilir. Tam liste için kataloglardan ayrınıtılı inceleyiniz.

 


 izole-allen-el-aletleri
1000v-izole-alyan-takımı
 KATALOG NO:ITS-MB430M-SR 30 parçadan oluşan bu (inçlik) çift izoleli Elektrikçi El Aletleri Plastik sert taşıma çantalı olup çift izole anti anti kıvılcım özelliklidir ve dişli anahtar dahildir.
CEMENTEX MARKA
  KATALOG NO:ITS-MB430M-SR 30 parçadan oluşan bu Metrik çift izoleli Elektrikçi El Aletleri Plastik sert taşıma çantalı olup çift izole anti kıvılcım özelliklidir ve dişli anahtar dahildir.
CEMENTEX MARKA
  KATALOG NO: 13 parçadan oluşan bu çift izoleli Elektrikçi El Aletleri, el aletleri takım seti, küçük el aletleri, el aletleri seti, elektrikli el aletleri seti, pense, hırdavat takımı, tornavida takımı, tornavida seti, yıldız uçlu tornavida seti, yıldız uçlu tornavida Plastik sert taşıma çantalı olup çift izole  ve Bir adet çakı sete dahildir CEMENTEX el aletleri profesyonel amaçlı kullanılabilir.
CEMENTEX MARKA

   

HIBRID ARAÇLAR İÇİN TK12HB İLE HER TÜRLÜ ELEKTRİK İÇEREN ARACA MÜDAHALE ŞİMDİ ÇOK DAHA KOLAY

 

 cift-izole-elektrikci-el-aletleriizole-allen-takımı

KATALOG NO: ITS-24BTK

Bu izoleli Elektrikçi El Aletleri 24 parçadan oluşmaktadır. Özellikle Batarya setleri için geliştirilmiş bir elektrik teknisyeni servis çantasıdır ve 1000V doğrudan kullanım yeteneğine sahiptir, batarya setleri ABD sağlık bakanlığı direktifleri OSHA yı ve NFPA70 ve CSA-Z462 karşıladığı gibi uluslar arası 
IEC 900 standardını karşılar ayrıca ABD ASTM F1505-01 standardını komple karşılar el aletleridir.

KATALOG NO: Cementex TR-8BEK

Temel elektrikçi izole el aleti kiti bu izoleli Elektrikçi El Aletleri
8 parçadan oluşmaktadır. 

.
KATALOG NO: Cementex ITS12BAES

Bu izoleli Elektrikçi El Aletleri 12 parçadan oluşmaktadır ve daha çok hibrid araçlarda kullanılabilir.

 
BATARYA ODALARI, UPS SİSTEMLERİ, PİL GRUPLARI İÇİN TASARLANMIŞ ÖZEL ALAŞIMLI VE ÇİFT İZOLELİ LOKMA VE EL ALETLERİ

 

 izole-lokma-takımıizole-allen-t-tipi-takım
 KATALOG NO:Cementex ITS-MB420, 

Bu izoleli Elektrikçi El Aletleri 24 parçadan oluşmaktadır.
 KATALOG NO:Cementex TR-6ND 

7 parçadan oluşan bu çift izoleli Elektrikçi somun sökücü el Aletleri yumuşak  taşıma çantalı olup çift izole anti anti kıvılcım özelliklidir.
CEMENTEX MARKA
 KATALOG NO: Cementex 11TRELK

Bu izoleli Elektrikçi El Aletleri 11 parçadan oluşmaktadır.  Bu elektrikçi el aletleri sahada bulunan dağıtım istasyonlarında iş yapan kurumlara yönelik kit olarak öne çıkar, Kablo sıkıcı ve kesici, kablo sıyırıcı, izole tornavida, ve izole somun sıkıcı malzemeden ibarettir.        

 -

 
KATALOG NO:  CXP-ITSMB410

19 parçadan oluşan çift izole delux el alet seti ve taşıma çantasından ibarettir.

 

 

KATALOG NO :ISS38-16L

Derin yapılı ve 12 noktalı çift izole 16 parçadan oluşan lokma takımı.


KATALOG NO:UGRBWS-11

11 Adetten oluşan yumuşak taşıma çantalı çırcır el aletleri farklı izole cırcır el alet setleri için CEMENTEX katalogtan detaylar bakılabilir.

KATALOG NO:UGRBWS 

8 adetten oluşan cırcır el aletleri seti.

   

 
-


İletken olmayan yapı ile.

izole allen anahtar
 KATALOG NO: TCK-101-M 

16 parçadan oluşan izole el aletleri seti, Telekominiksayon çift izole elektrik el aletleri kiti, kablo kesici ve sıkıcıları, izole kablo soyucu el aletleri, ve izole tornavidadan ibarettir  Telekominiksayon kurumları için geliştirilen bu kit kesici ve sıkıştırıcı alet, tornavida seti ve iç çeperi 12 noktadan oluşan lokma takımından ibarettir.  Set 1 adet yumuşak yastıklı taşıma çantası içermektedir.
 KATALOG NO: ITS-5BK  

4 Parçadan ve yumuşak yataklı taşıma çantasından oluşur.

Telekominikasyonda batarya gruplarında veya güç kaynaklarının bağlantılarında kullanılabilecek metrik el aletleridir. İç çeperi 12 noktalı yapıdan oluşur.
 KATALOG NO:MHKS-10T   

10 Parçadan oluşur. Uzun kollu izole allen anahtar
T yapılı 6 köşeli yapılı çift izole allen anahtar yumuşak yapılı taşıma çantası.

Diğer takımlar için katalog detaylarına bakınız.

 

 KATALOG NO:Cementex ITS-MB420

Bu izoleli Elektrikçi El Aletleri 24 parçadan oluşmaktadır.
 KATALOG NO:Cementex ISHS-30L
30 parçadan oluşan bu çift izoleli Elektrikçi derin somun sökücü el Aletleri sert  taşıma çantalı olup çift izole özelliklidir.
CEMENTEX MARKA
 KATALOG NO:Cementex ITS-60B/T

Bu izoleli Elektrikçi El Aletleri 59 parçadan oluşmaktadır. Bu el aletleri inç ve mm olarak belirtilebilir. Tam liste için kataloglardan ayrınıtılı inceleyiniz. kapalı anahtar, izole lokma takımı, izole tornavidatakımı, izole pense, izole kablo sıkacağı, izole allen seti

 

 -

 

 

   
Anti Mağnetik ve Kıvılcım Çıkarmayan Çift İzole Yıldız el anahatarı.

KATALOG NO:  S30602VSE

Çerçeve yapılı çift izole iletkken testeresi

 

 


KATALOG NO: IBEWS-13M

Çift izole kapalı ağızlı somun sökme anahtar, kapalı ağızlı anahtarlar için diğer ve anahtarlar için katalog indiriniz.

 KATALOG NO: OEW-06...OEW-32M

26 adet açık ağızlı anahtarlardan oluşurlar. Çift izole elektrikçi açık ağızlı izole anahtar takımı, diğer anahtar ölçüleri için kataloglara bakınız.


Diğer anahtarlar için katalog indiriniz.


 

    
Uzun mesafeli çift izole müdahale izole karga burun el aleti.
KATALOG NO:.  

Uzun mesafeli çift izole müdahale yankeski el aleti.
KATALOG NO:
KATALOG NO:  ITB-30B-MM 30 Parçadan oluşan temel elektrikçi el aletleri seti, 6 adet altıgen T tipi somun sökme allen anahtar, 7 adet vida sökme lokma takımı, 8 adet tornavida takımı, ingiliz anahtarı, yan keski, pense, karga burun ve kablo kesici 7 adet malzemeden oluşur.
Çift izole düz ağızlı toranvida setleri, bu izole el aletleri yumaşak yastıklı taşıma çantası ile taşınması tavsiye edilr. (opsiyon )

KATALOG No:TITS 24BTK
Elektrikli otomobiller ve diğer DC ve AC batarya sistemler için tasarlanmış hazır bir kittir, bu kit ABD bir çok  kuruluşun en çok yoğun kullandığı çift izole el aletleridir.

 

Anti Mağnetik ve Kıvılcım Çıkarmayan Çift İzole Yıldız el anahatarı.