0

 

TERMAL KORUYUCU ÇANTA!!

BÖYLESİ ÇANTA AZ GÖRÜLDÜ

MEDİKAL MALZEME SAKLAMA TAŞIMA ÇANTASI

SAĞLIK PİKNİK VE DAHA ONLARCA İŞLEVE SAHİP

TAŞIMA VE SAKLAMA ÇANTASI

LCB-10 OLİVE

21. YÜZYILIN TEKNOLOJİ RUHUNA UYGUN...
BİR TAŞIMA VE KORUMA ÇANTASI.! 

 

koruyucu-canta


LCB-10 Olive Termal Koruyucu Çata Özellikleri 

Yumuşak kenarlı bir beslenme çantasının işlevsel görünümü ve sert kenarlı bir soğutucunun performansı ile Veto'nun beslenme çantası büyüklüğündeki soğutucusu. Manyetik mandalla sabitlenen fermuarsız kapak tek elle kolayca açılabilir. 1” (2,5 cm) sert, genişletilmiş polipropilen köpük ve dökülen sıvıları durulamak için kolayca çıkarılabilen enjeksiyon kalıplı polipropilen plastik astar ile yalıtılmış önemli iç hacim. Birlikte verilen bir iç tepsi, küçük parçaları ve çatal bıçak takımlarını ayrı ve erişilebilir tutar ve daha büyük öğün öğelerini yerleştirmek için sola veya sağa kaydırılabilir veya çıkarılabilir. Çantanın dış kısmında fermuarlı bir ön cep bulunur.  

Not : Buz Paketi dahil değildir.

Not:

 

Ürün Sipariş Kodu : LBC-10 OLİVE 

Veto'nun beslenme çantası büyüklüğündeki soğutucusu, gücünüze güç katan kritik öğeleri güvenle saklar. Hibrit tasarım, yumuşak kenarlı bir beslenme çantasının işlevsel görünümünü sert kenarlı bir soğutucunun performansıyla birleştirir. Manyetik mandalla sabitlenen fermuarsız kapak, yoldayken tek elle kolayca açılabilir. LBC-10, 1” (2,5 cm) sert, genleşmiş polipropilen köpükle yalıtılmış önemli bir iç hacim sunar. Enjeksiyonla kalıplanmış polipropilen plastik astar, dökülen sıvıların durulanması için kolayca çıkarılır. Dahil edilen bir iç tepsi, küçük parçaları ve çatal bıçak takımlarını ayrı ve erişilebilir tutar, sola veya sağa kaydırılabilir veya daha büyük öğünler için çıkarılabilir. Çantanın dış kısmında, günlük taşıma ihtiyaçlarını saklamak için fermuarlı bir ön cep bulunur.Not : Buz Paketi dahil değildir.

 

termal-canta

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

  • Yükseklik: 13" (33cm)
  • Genişlik: 15" (38cm)
  • Derinlik: 12” (30,5 cm)
  • Ağırlık (boş): 7 lbs (3 kg)
  • Maksimum Yük: 25lbs (11kg)
  • İç Hacim: 620in3 (10L)

MAKSİMUM TAKIM DEPOLAMA KAPASİTESİ:

11 16 oz/473 ml'ye kadar içecek kutusu tutar • Manyetik mandallı fermuarsız hava geçirmez erişim • Enjeksiyon kalıplı çıkarılabilir astar • Sert köpük yalıtımı • İsteğe bağlı atıştırmalık ve çatal-bıçak tepsisi • Fermuarlı dış cep • Çıkarılabilir taşıma kolu ve isteğe bağlı omuz askısı • Yansıtıcı vurgular güvenlik • Aşırı kalıplanmış TPR kauçuk su geçirmez polipropilen taban • 5 yıllık sınırlı garanti (Garanti şartları kötü kullanımı içermez)

 

termal-koruyucu-canta

VETO PRO PAC ALET ÇANTALARI ÜRÜN BAKIMI VE BAKIMI

Fermuarları Temiz ve Yağlı Tutun

Zamanla, kir ve kum, fermuar bobinlerini "tıkayacak" ve kapalı kalmalarını engelleyecektir. Bunun olmasını önlemek için, fermuarlarınızı yılda iki kez temizleyin ve yağlayın (yüksek miktarda havada uçuşan moloz bulunan bir şantiyede çalışıyorsanız daha sık). Bobinleri temizlemek için: Sabunlu suyla ovun; diş fırçası çok işe yarar. Bobinleri fırçaladıktan sonra, fırçayla yerinden çıkmayan diğer ince kumları çıkarmak için bir hava hortumuyla üfleyin. Bobinleri yağlamak için: Silikon sprey, balmumu veya fermuar yağlayıcı uygulayın.

Fermuarları Keskin Nesnelerden ve/veya Aşırı Isıdan Koruyun

Herhangi bir keskin nesne veya ısı kaynağı, fermuarlara kalıcı olarak zarar verebilir. Bir fermuar bobini kesildiğinde veya yandığında, fermuar çalışmaz ve çoğu durumda tamir edilemez. Gördüğümüz kesilmiş fermuar bobinlerinin çoğu, keskin tarafı yukarı bakacak şekilde çantanın içinde saklanan keskin aletlerin sonucudur. Aletlerinizin keskin uçlarının çantanızda aşağı baktığından ve fermuar halkalarından uzak olduğundan emin olun.

Çantayı Fazla Doldurmayın

Alet çantanızı gereğinden fazla doldurmak büyük olasılıkla fermuarlarda çantanın tasarlanma amacının ötesinde önemli bir baskıya neden olacak ve sonunda fermuar(lar)ın ayrılmasına neden olacaktır. Fermuar(lar)ınızı kapatmak için çok uğraşmanız gerekiyorsa, alet çantanız büyük olasılıkla fazla doldurulmuştur... Dikkatli ilerleyin!NOT : Ek Bilgiler


VETO PRO PAC ALET ÇANTALARI ÜRÜN BAKIMI VE BAKIMI


Fermuarları Temiz ve Yağlı Tutun
Zamanla, kir ve kum, fermuar bobinlerini "tıkayacak" ve kapalı kalmalarını engelleyecektir. Bunun olmasını önlemek için, fermuarlarınızı yılda iki kez temizleyin ve yağlayın (yüksek miktarda havada uçuşan moloz bulunan bir şantiyede çalışıyorsanız daha sık). Bobinleri temizlemek için: Sabunlu suyla ovun; diş fırçası çok işe yarar. Bobinleri fırçaladıktan sonra, fırçayla yerinden çıkmayan diğer ince kumları çıkarmak için bir hava hortumuyla üfleyin. Bobinleri yağlamak için: Silikon sprey, balmumu veya fermuar yağlayıcı uygulayın.
Fermuarları Keskin Nesnelerden ve/veya Aşırı Isıdan Koruyun..!
Herhangi bir keskin nesne veya ısı kaynağı, fermuarlara kalıcı olarak zarar verebilir. Bir fermuar bobini kesildiğinde veya yandığında, fermuar çalışmaz ve çoğu durumda tamir edilemez. Gördüğümüz kesilmiş fermuar bobinlerinin çoğu, keskin tarafı yukarı bakacak şekilde çantanın içinde saklanan keskin aletlerin sonucudur. Aletlerinizin keskin uçlarının çantanızda aşağı baktığından ve fermuar halkalarından uzak olduğundan emin olun.
Çantayı Fazla Doldurmayın..!
Alet çantanızı gereğinden fazla doldurmak büyük olasılıkla fermuarlarda çantanın tasarlanma amacının ötesinde önemli bir baskıya neden olacak ve sonunda fermuar(lar)ın ayrılmasına neden olacaktır. Fermuar(lar)ınızı kapatmak için çok uğraşmanız gerekiyorsa, alet çantanız büyük olasılıkla fazla doldurulmuştur... Dikkatli ilerleyin!