0

 

21YY FÜZYON TEKNOLOJİSİ İLE TÜRKİYENİN BULUŞMA NOKTASI..!

    ELEKTRİK İZOLASYON BANTLARI...

 EK MUFA GÜLE GÜLE...! 

HOŞ GELDİN LLFA®TYPE VE LLFA®SMOOTH...! 

AG VE OG SİSTEMLERİNİZ İÇİN %100 KALICI ÇÖZÜMLER...

RAKİPSİZ TEKNOLOJİ İLE DEVRİMSEL NİTELİKTE ÇÖZÜM...

(Made in Canada) 

  ULTRA YÜKSEK DAYANIM ELEKTRİK İŞLERİNDE, İZOLATÖR, İLETKEN KAPLAMADA DEVRİMSEL YENİLİK

 

OG VE AG KABLO EK YERLERİNE %100 VE DAKİKALAR İÇİNDE ÇÖZÜM...HEMDE 69kV KADAR...

 

kablo-ek-mufuog kablo izolasyon bandibuzusmeli-ek-muf
 VHD İzolatör Kapama  OG AG Birleştirme İzolasyonu Telekom Uygulamaları

 


LLFA, 69.000 volt'a kadar YG yüksek gerilim, OG orta gerilim ve AG alçak gerilim uygulamaları için uygun ve yüksek voltajlı iletim hatlarındaki jumperların, yer altı XLP kabloların bakım ve onarımında ek muf ve büzüşmeli ek mufların yerine daha güvenle yüksek mukavemet ve 69kV kadar izolasyon sağlayan Smooth ve LLFA® Tape izole bant kmobinasyonundan oluşur, ek muf istenen her yerde hızlı, güvenli ve mukavemet içeren aynı zamanda sızdırmazlık özellikleri olan dünyadaki en iyi izolasyon malzemesi olarak öne çıkar ve her seviye elektrik sisteminin yalıtılmasında kullanılan kalıcı bir izolasyon oluşturur. Sadece iki katman LLFA Bant, 32 KV'a kadar dielektrik değere sahiptir ve aşağıdakileri içeren birçok elektrik uygulamaları için uygundur: yalıtım kabloları, bağlantılar, sonlandırmalar ve kablo ceketi onarımları, busbar sistemler, izolatörler ve daha yüzlerce noktada kullanılabilir.

             elektrik-izole-band

 

LLFA, yüksek ve düşük sıcaklık stabilitesine ihtiyaç duyulan ve nem, hava ve radyasyon direncinin gerekli olduğu elektriksel kablo ek yerlerini yalıtmak ve yalıtmak için kullanılabilir. LLFA, -90 ° C ila 260 ° C veya -130 ° F ila 500 ° F sıcaklık aralığında güvenilir olmak için bağımsız laboratuar testi ile kanıtlanmıştır.

 

LLFA'nın aksine, diğer ürünler aşırı soğuk veya nemli koşullarda daha az etkilidir. LLFA, sıcaklık stabilitesini korur ve en sıcak günde, veya en soğuk günde aracınızın gösterge panelinde depolanabilir.

LLFA, birleştirme, kablo demeti, su geçirmezlik ve UV koruma için de kullanılabilir. Ayrıca gömme için uygundur ve çevre açısından güvenli ve toksik değildir.

 

elektrikci-izole-*bandı

kablo-ek-mufu

 

 

izole-elektrik-bandibuzusmeli-ek-mufek-muf
  AG Kablo izole band ile uygulama ALFA TYPE İzole sızdırmazlık bandı ALFA Smooth Elektriksel Kaplma ve İzolasyon Silikonu 

 

   İZOLASYON BANDI LLFA®TYPE VE LLFA®SMOOTH  İLE ÇEŞİTLİ UYGULAMALAR 

Kapalı şalt elektrik izolasyonu bandıKapalı şaltta elektrik izolasyon kapama 

 

 

Busbar sistem elektrik izolasyonu bandı OG Kapama silikonu 69kV Kadar Kablo Ek mufu Kapalı Şalt İzolasyonu