%100 Su Almaz Galoş İzole OverShoes Ve OverBoot lar....

Tırnaklı Taban ile Kaymaya Karşı Üstün Tutunma

 Servus By Honeywell Ayakkabı ve Bot Üzeri İzole Galoşlar 20kV Seviyesinde Şalt Odaları, OG Gerilimin Bulunduğu Merkezlerde, İşletmecilerin Eski Klasik Tabure İşlevine Son verir, OG İzole OverShoes ve OverBoot kesinlikle 20kV kadar olan alanlarda Günlük İş Ayakkabısının İçine Giyildiği Çok Üstün Taban Yapısına Sahip, Ultraviyole Işınlar İle İzole Seviyesinin Değişmesine Karşı Dayanımlı, Kaymalara, Düşmelere Karşı Hassasiyeti Artırılmış tabanlı Overshoes ve Overboot lardır. Taburelerin Yerine Kullanın ve Tabure Kaynaklı Düşme, Devrilme Risklerinin Hepsini Elemine Edin.

Salisbury  by HONEYWELL'de TAM 5000 KALEM/TAKIM MALZEME İLE KOMPLE ÇÖZÜM.
                                                                                        Salisbury by HONEYWELL ile Çözün..!


 SERVUS BY HONEYWELL YÜKSEK GERİLİM İZOLE ELEKTRİKÇİ OverShoes VE İZOLE ELEKTRİKÇİ OverBoot İZOLE  GALOŞLAR...

 

TEHLİKELİ YERLERE UZATIN VE GÖZLEMLEYİN, GEREKİYORSA MÜDAHALE EDİN
 

18000v elektrikçi ayakkabısı


ELDİVENLER İÇİN LÜTFEN ELDİVEN SAYFASINA BAKINIZ
 

                                                     100% su geçirmez (%100 waterproof)

      Deri türü ayakkabıda nem ve su ile izolasyon seviyesi bozulurken Salisbury izole Overshoes ve Overboot galoşlar ile izolasyon %100 sağlanır. Deri tarzı izole deri ayakkabılar dış giyimde ozon tabakasından sızan ışınlardan zamanla ve kısa sürede izole seviyeleri değişebilirken Servus by SALISBURY izole Overshoes ve Overbootlar ozon ışınından etkilenmiyen sarı ve siyah izole ayakkabılar ile elektrikçi iş güvenliğinde lider firmadır ve izole, %100 suya, neme ve ozon ışınlarına dayanımlı bu izole ayakkabılar normal ayakkabılar üzerine galoş gibi çok daha güvenle giyilebilir.

      Özellikle sahada manevra ve iş yapan elektrikçi hat personeline ozon ışınlarına karşı çok yüksek dayanım gösterdiğinden su almayan bu plastik izole ayakkabılar elektrikçilerin direklere çıkarken kullandıkları merdivenlerde yada tırmanmalarda derin topuk boşluğu ilede çok yüksek tutuş özelliği gösterirken, diğer izole ayakkabı çeşitlerine karşı çok daha uzun ömürlü  OZON ışınlarına/güneş ışınlarına karşı çok yüksek derecede dayanım gösterir ve izolasyon seviyesi kesinlikle surpriz yapmaz.
Kaymaya karşı ve tırmanma ve kavrama için özel tırnaklı taban yapısına sahiptir.
Sarı/Siyah Overshoes ve Overboot ASTM F2413-05 AH uyumlu olarak üretilmiş ve 20.000V testleri ASTM F2413-05 göre yapılmıştır ve suya, neme karşı %100 su geçirmezdir ve dayanımlıdırlar.
Kırmızı/Siyah ASTM ayakkabıları ASTM F1117 uyumludur ve %100 test edilmiş olup ASTM F1116 belirtiği kurallara bağlı 20.000V testi yapılmıştır.

    SERVUS BY HONEYWELL yüksek gerilim İzole Overshoes ve Overboot, OG botları, OG Çizmeleri Salisbury By Honywell markası olup dünyada en fazla kullanılan elektrikçi ayakkabı ve bot, çizmeleridir. SERVUS BY HONEYWELL Tüm izole Elektrikçi ayakkabı ve botları, çizmeleri onlarca patent ile desteklenmiş elektrikte ayak korumada zaman içinde bulunan ve personel güvenliğini tehdit eden eksik ve açıklar Salisbury by HONEYWELL patentleri ile maksimum güvenlik seviyesine erişmiştir.
ASTM  F1117 uygun olarak elektrikçi ayakkabıları ve elektrikçi botları %100 yüksek gerilim ve 20.000V (faz-toprak arası) testlerine tabi tutulmuş ve test edilmiştir.

     Plastik yalıtımlı elektrikçi izole ayakkabı elektrikçi personel ve çalışanları için en önemli elektrikçi korunma malzemelerinin biridir.

izole elektrikçi ayakkabısı

SERVUS firması iş güvenliğinde yüzlerce çeşit ayakkabı ve botları ile her sektöre üretim yapan bir HONEYWELL kuruluşudur.

Not: Alınacak ayakkabılar günlük giyilen işçi ayakkabılarının üzerine giyileceği için her zaman 1 numara büyük düşünülmeldir. Bu ayakkabılar tabure gibi diğer izole malzeme ihtiyacını ortadan kaldırır, özellikle elektriki çalışmalarda bu ayakkabılar mutlaka giyilmelidir.

   AYAKKABI KATALOĞUMUZU İNDİRİNİZ : elektrikçi ayakkabısı

                                               

elektrikçi ayakkabıları
1000v elektrikçi ayakkabısı

                                       
elektrikci-ayakkabisi
    
Elektrikçi Çizmesi Seri No:31910
Yüksek gerilim izolasyon çizmeleri tabandan güçlendirilerek kaymalara karşı eksta güçlendirilmiştir.
Elektrikçi Çizmesi Seri No:31924
 Elektrikçi çizmeleri ile izolasyon seviyesi %100 sağlanmış ve kaymalar önlenmiştir. Ayrıca ozona karşı ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı patentli plastik malzemelerden imal edilmiştir.
Elektrikçi Çizmesi Seri No:21402  
Botlar yüksek gerilim çizmesi olarak nem kabul etmez yapıda olup üstten kemer ile sıkıştırılarak içine girebilecek ve izolasyonunu etkileyecek her duruma karşı tedbir alınmıştır.


    

Ayakkabı Seri No: 51824

ASTM F2413-05 EH  Serisi Galoş Ayakkabılar  11" boyunda 4 tokalı bottur ve direklere tırmanmak için güçlendirilmiş taban yapısı aynı zamanda sıcak tutar ve kavisli taban yapısına sahiptir. Bu galoş tarzı iş ayakkabıları ASTM F2413-05 standartına sahip olup 20.000Volta tabi tutulmuştur.

Ayakkabı Seri No: 51530       

ASTM F2413-05 EH Deep Heel Overshoes come in three styles all with pole-climbing reinforcement patch. The Storm Rubber Overshoe is available without buckles or with two buckles.
Ayakkabı Seri No: 51581      

ASTM F2413-05 EH Deep Heel Overshoes come in three styles all with pole-climbing reinforcement patch. The Storm Rubber Overshoe is available without buckles or with two buckles.       
                   
500v elektrikçi ayakkabısı
                
İzole Ayakkabı Seri No: 51512

The Deep Heel Lineman’s Storm Rubber has a diamond V-grip outsole and poleclimbing reinforcement patch. The outsole of these overshoes and overboots have been lot tested to 14,000 volts to the electrical hazard requirements of ASTM F2413-05.

Elektrikçi Çizmesi Seri No: 21405

The Overboot with adjustable side strap features a 14” height or a 17” height. The attached buckle and hardware is nonmetallic.

Elektrikçi Çizmesi Seri No: 21406

The Overboot with adjustable side strap features a 14” height or a 17” height. The attached buckle and hardware is nonmetallic.


     

 

Ayakkabı Seri No: 51512

Salisbury now offers improved 51512 two- buckle overshoe. The improved overshoes include a bob sole with aggressive tread for better traction. The deep heel and improved arch are specially designed for climbing ladders comfortably. The wider opening allows for easier on/off.


Ayakkabı Seri No: 51511

Salisbury now offers improved 51511 non-buckle overshoe. The improved overshoes include a bob sole with aggressive tread for better traction. The deep heel and improved arch are specially designed for climbing ladders comfortably. The wider opening allows for easier on/off. This Bob Sole - Non-Buckle Overboot, comes in Whole Sizes 7-16.

Ayakkabı Seri No: 51509

All of Salisbury’s ASTM Dielectric Footwear conforms with ASTM F1117 and all are 100% tested to the electrical hazard requirements of ASTM F1116 at 20,000 volts.

 

 

 
 

  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri destek hatlarımız
  • EPOSTA

    market@acenersis.com
  • Telefon

    0312 346 69 94
  • Faks

    0312 212 05 53

BİLGİ TALEP FORMU

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun. Sizi arayalım
Adınız
Soyadınız
Telefon
E-mail
Konu
Alttaki kodu giriniz
 
Web Tasarım: Turna Medya Reklam®